نسخه نهایی بازی آخرین داستان: فره ایزدی منتشر شد

توسط دنیای بازی در ۲ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۵:۳۶

استودیو هورخش همزمان با اکران انیمیشن سینمایی «آخرین داستان : فره ایزدی» ، بازی اقتباسی این عنوان را در کافه بازار و سیب اپ عرضه کرد. این بازی که یک «هک اند اسلش» دو بعدی است به صورت رایگان عرضه شده و کاربران بدون پرداخت هیچ مبلغی می‌توانند این بازی را تمام کنند.

شما می توانید ۱۰ کاراکتر از مشهورترین شخصیت های شاهنامه را انتخاب کنید. هر کدام از این شخصیت‌ها بر اساس ویژگی‌هایی که در شاهنامه ترسیم شده ، طراحی شده‌اند و قدرت‌ها و سلاح‌هایشان با یکدیگر متفاوت است. این بین این ۱۰ شخصیت می توان به لهراسب ، برزین و آتریس اشاره کرد. ۷ شخصیت دیگر هم با پیشروی در بازی آزاد می‌شوند. بازی آخرین داستان فره ایزدی سال گذشته به صورت آزمایشی (ارلی اکسس) روی کافه بازار عرضه شد.

در آن هنگام بازی تنها دارای مد بی انتها بود به این صورت که مراحل پایانی نداشتند و در زمان مرگ شخصیت ، امتیازات محاسبه می‌شد. با این حال پس از گذشت یک سال و حالا که نسخه نهایی عرضه  شده ، شاهد اضافه شدن مد داستانی هستیم. در این مد ۴ نقشه وجود دارد که به مانند انیمیشن بر اساس محیط‌های شاهنامه طراحی شده‌اند. از نظر بصری آخرین داستان یکی از آثار برتر در مارکت ایرانی است که محیط و انیمیشن‌های آن به زیبایی هرچه تمام طراحی شده و حتی توانایی رقابت با آثار مهم موبایلی جهان را دارد. استودیو هورخش برای این کار از موتور مشهور «یونیتی» استفاده کرده ، موتور گرافیکی که در بین بازیسازان مستقل بسیار پرطرفدار است و اکثرا برای ساخت بازی‌های مستقل برای کنسول‌های و کامپیوترهای شخصی استفاده می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: