تیزر رمز آلود جدید هیدئو کوجیما,Death Stranding

کارگردان Death Stranding تیزر رمز آلود جدیدی را منتشر کرد

توسط محسن شجاعی در ۲ اسفند ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۰

با توجه به تیزر رمز آلود جدید هیدئو کوجیما به نظر می‌رسد پروژه تحقیق رو فیلم‌های مختلف به پایان رسیده باشد و به زودی شاهد انتشار اطلاعات جدید از بازی بعدی کارگردان Death Stranding باشیم. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای بازی، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آخرین ساخته هیدئو کوجیما، مانند عناوین پیشین وی، یا شاید حتی خود وی، احساسی دوگانه را در مخاطبان القا می‌کند. مخاطبان یا عاشقانه به این بازی عشق می‌ورزند یا اینکه تجربه آن را منزجر کننده می‌داند. بازی Death Stranding نقاط قوت و ضعف کوجیما را به زیبایی هر چه تمام‌تر به تصویر می‌کشد. به هر حال این بازی مدتی است که عرضه شده و کوجیما از همین حال کار روی پروژه بعدی خود را آغاز کرده و مطابق سابق مشغول ارائه اطلاعات جزئی در فضای مجازی است.

تیزر رمز آلود جدید هیدئو کوجیما در صفحه رسمی توئیتر وی منتشر شده‌است. این تیزر شباهتی غیر قابل انکاری به تریلر فیلم برنده اسکار ۱۹۱۷ دارد و حتی از میمیک‌های این فیلم نیز الهام گرفته‌است. عبارت “سال ۲۰۲۰ معرفی می‌شود.” (coming 2020) که در این تیزر به نمایش درمی‌آید با همان فونتی نوشته شده که در تریلر فیلم ۱۹۱۷ استفاده شده بود. در این تیزر سنگرهایی با شمایل سنگرهای جنگ جهانی دوم می‌بینیم. ظاهرا کوجیما بسیار عنوان ۱۹۱۷ را تحسین می‌کند:

سال ۲۰۲۰ معرفی می‌شود.
— HIDEO_KOJIMA February 20, 2020

این که دقیقا چه چیزی امسال معرفی خواهد شد مشخص نیست، می‌تواند به زمان انتشار نسخه PC دث استرندینگ اشاره شده باشد یا صرفا روشی برای ادای احترام به ۱۹۱۷ بوده باشد. چندی پیش و در مراسم GDC، کوجیما صحبت‌هایی پیرامون فلسفه طراحی بازی‌ها کرده بود، شابد این تیزر به ارتباط با آن گفته‌ها نباشد.

جدیدترین ساخته کوجیما، هم اکنون برای PS4 در دسترس است. نسخه رایانه‌های شخصی احتمالا پایان امسال عرضه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: