کارگردان فیلم بوردرلندز

کارگردان اقتباس سینمایی از بازی Borderlands توسط لاینزگیت معرفی شد

توسط میلاد شجری در ۲ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۴:۰۰

شرکت لاینزگیت به تازگی کارگردان اقتباس سینمایی از بازی Borderlands را انتخاب و معرفی کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

شرکت لاینزگیت در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون اعلام کرد که الی رافائل راث قرار است کارگردانی اقتباس سینمایی از مجموعه بازی ویدیویی «بوردرلندز» (Borderlands) را برعهده داشته باشد. راب سابقه کارگردانی فیلم‌هایی چون «تق تق» (Knock Knock) با هنرنمایی کیانو ریوز، «آرزوی مرگ» (Death Wish)، «خانه‌ای با ساعتی درون دیوارهایش» (The House with a Clock in Its Walls) را در کارنامه دارد. وظیفه تهیه کنندگی فیلم بوردلندز که هنوز رسمی آن مشخص نشده، برعهده اری اراد و اوی اراد از شرکت «اراد پروداکشنز» (Arad Productions) و اریک فایگی از شرکت PICTURESTART است. فیلم‌نامه نیز توسط کریگ مازین نوشته شده است که سابقه دریافت دو جایزه امی را در کارنامه دارد.

کارگردان فیلم بوردرلندز

الی راث به دنبال انتخاب خود به عنوان کارگردان اقتباس سینمایی از بازی Borderlands بیانیه‌ای منتشر کرده و گفته است:

من برای ورود به دنیای بوردرلندز بسیار هیجان‌زده هستم و اینکار را بدون یک فیلم‌نامه، تیم تهیه کنندگان و استودیو خوب نمی‌توانستم انجام دهم. من سابقه همکاری طولانی مدت و موفقی با شرکت لاینزگیت دارم، طوری که حس می‌کنم، ما با یکدیگر بزرگ شدیم و تمامی پروژه‌های کارگردانی شده در سابقه‌ام، من را به پروژه‌ای چنین جاه طلبانه و با عظمت سوق داده است.

من بی‌صبرانه منتظرم تا تمام انرژی، ایده‌ها و دیدگاه خودم را به دنیای خشن، سرگرم کننده، جذاب و بی‌نهایت خلاق این بازی تزریق کنم. رندی پیچفورد و تمامی اعضای استودیو گیرباکس به شدت از ایده‌های من حمایت کرده‌اند و به نظر می‌رسد که تیمی متشکل از خالقان بزرگ قرار است کنار هم جمع شوند. ما در صدد خلق یک فیلم به یادماندنی جدید هستیم؛ فیلمی که هم طرفداران بازی عاشق آن خواهند شد و هم، مخاطبینی جدید در سراسر جهان برای خود دست و پا خواهد کرد.

در ادامه، نیتن کاهان که ریاست شرکت «گروه سینمایی لاینزگیت» (Lionsgate Motion Picture Group) را برعهده دارد، درباره این همکاری اعلام کرد:

با دیدگاه الی و فیلم‌نامه کریگ، باور داریم که ما توانسته‌ایم راهی برای آوردن دنیای پر از هرج و مرج بوردرلندز به پرده سینما پیدا کرده‌ایم؛ به طریقی که یک رویداد سینمایی، تازه و جالب برای هر دو طرفداران سینما و این مجموعه از بازی‌ها باشد.

رندی پیچفورد، تهیه کننده اجرایی سری بازی‌های Borderlands و موسس استودیو گیرباکس سافتور در کنار استراوس زلنیک، رئیس و مدیرعامل شرکت تیک-تو اینتراکتیو، تهیه کننده اجرایی پروژه سینمایی بوردرلندز هستند. مراحل تولید و فیلم‌برداری قرار است در اواخر سال جاری میلادی آغاز شود. انتظار می‌رود که مراحال پیش‌تولید و انتخاب بازیگر آن نیز به زودی آغاز شود.

بوردرلندز یکی از موفق‌ترین مجموعه از بازی‌های ویدیویی در جهان است که تاکنون بیش از ۵۷ میلیون نسخه از آن فروش رفته است که ۲۲ میلیون نسخه تنها مربوط به نسخه دوم یعنی Borderlands 2 می‌شود. بیش از یک میلیون نفر ماهانه نسخه دوم که در سال ۲۰۱۲ عرضه شد را هنوز بازی می‌کنند. آخرین نسخه از این مجموعه با نام Borderlands 3 در سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی عرضه شد و تاکنون نزدیک به ۸ میلیون واحد فروش کرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: