فروش 200.000 نسخه‌ای بازی Metro Exodus

فروش ۲۰۰.۰۰۰ نسخه‌ای بازی Metro Exodus برروی استیم تنها در طی ۵ روز

توسط محمد اسفندیار در ۲ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۱:۰۰

پس از یک سال و پایان زمان انحصار فروشگاه اپیک گیمز، بازی Metro Exodus هم‌اکنون برروی فروشگاه استیم در دسترس قرار دارد و مدتی بعد نیز برای سیستم عامل لینوکس عرضه خواهد شد. حال با توجه به آمار منتشر شده از فروش بازی، به نظر می‌رسد که این وقفه‌ی طولانی تاثیر چندانی برروی عملکرد این عنوان در استیم نداشته است. و از فروش ۲۰۰.۰۰۰ نسخه‌ای بازی Metro Exodus خبر می‌دهد.همراه دنیای بازی باشید.

همان‌طور که چند روز پیش گزارش دادیم، در طی روز‌های اول عرضه‌ی Metro Exodus برروی استیم، تعداد بازی‌بازان نسخه‌ی استیم Metro Exodus بیش از ۱۵/۰۰۰ نفر بوده است. پس واضح است که علی‌ رغم انحصار یک ساله‌ی بازی، تعداد زیادی از بازی‌بازان بی‌صبرانه منتشر انتشار این عنوان برروی استیم بوده‌اند.

حال طبق جزئیات ارائه شده در گزارش مالی سه ماهه‌ی سوم شرکت امبریسر گروپ (Embracer Group)، شرکت مادر دیپ سیلور (Deep Silver)، نسخه‌ی استیم Metro Exodus در طی ۵ روز ۲۰۰/۰۰۰ نسخه فروش داشته است. آقای لارس وینگ‌فروس (Lars Wingefors)، مدیر ارشد اجرایی امبریسر، در مورد انتشار بازی برروی استیم توضیحاتی را ارائه داد:

من از عملکرد خوب آن راضی بودم. بازی تاکنون تقریباً ۲۰۰/۰۰۰ نسخه فروش داشته است و برایم جالب بود که یک کشور بزرگ در آسیا، بزرگ‌ترین کشور، در حال خرید این محصول است.

با توجه به توضیحات مربوط به «کشور بزرگ»، به احتمال زیاد آقای وینگ‌فورس در حال اشاره به چین است؛ کشوری که برای بسیاری از ناشران عناوین رایانه‌های شخصی بازاری بسیار سودآور محسوب می‌شود.

اگر به خاطر داشته باشید، Metro Exodus جزو اولین بازی‌هایی بود رویکرد انحصاری فروشگاه اپیک گیمز را نشان داد و بحث‌های زیادی را به وجود آورد؛ بحث‌هایی که هنوز هم بخشی از مهم‌ترین موضوعات فعلی صنعت بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شوند.

بازی Metro Exodus هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا در دسترس قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: