رده بندی سنی لایو اکشن مولان

رده بندی سنی لایو اکشن Mulan توسط MPAA مشخص شد

توسط میلاد شجری در ۱ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۵:۰۰

رده بندی سنی لایو اکشن Mulan به تازگی مشخص شده که آن را تبدیل به اولین‌ بازسازی شرکت دیزنی تبدیل می‌کند که رده بندی ۱۳ سال به بالا را دریافت کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

تریلر‌های فیلم لایو اکشن و بازسازی جدید شرکت دیزنی یعنی «مولان» (Mulan)، بازخورد‌های مثبت و منفی زیادی به دلیل به تصویر کشیدن برداشتی کاملا متفاوت از منبع اصلی یعنی انیمیشن اکران شده در سال ۱۹۹۸ میلادی به همین نام، دریافت کرده‌اند و به نظر می‌رسد که این بازخورد‌ها روی رده بندی سنی فیلم نیز تاثیر گذاشته است. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون با خبر شدیم که فیلم Mulan رده بندی سنی ۱۳ سال به بالا را از سوی MPAA دریافت کرده که این فیلم را به اولین بازسازی لایو اکشن شرکت دیزنی تبدیل می‌کند که چنین رده بندی‌ای را دریافت می‌کند. به علاوه، طی سه ساله گذشته و بعد از اکران فیلم «دزدان دریایی کارائیب: مردگان قصه نمی گویند» (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales)، هیچ فیلم لایو اکشن دیگری از سوی دیزنی این چنین رده بندی نشده بود.

وقایع فیلم Mulan زمانی شروع می‌شوند که امپراطور کشور چین حکمی صادر می‌‌کند که از هر خانواده، یک مرد باید به ارتش اپراطوری ملحق شود تا از کشور در برابر محاجمین شمالی دفاع کنند. هوآ مولان که بزرگ‌ترین دختر یک جنگجوی شریف است، تصمیم می‌گیرد تا جای پدرش که در بستر بیماری به سر می‌برد، به ارتش ملحق شود. مولان که خود را به شکل یک مرد درآورده، باید قدرت درونی خود را آزاد کند و توانایی واقعی خودش را نشان دهد. این لایو اکشن یک ماجراجویی حماسی است که مولان را به یک جنگجوی بزرگ تبدیل می‌کند و برایش احترام یک ملت و افتخار پدرش را به همراه دارد.

لیو ییفئی، بازیگر فیلم‌ «قلمرو فراموش شده» (The Forbidden Kingdom) در نقش هوآ مولان، دانی ین، بازیگر فیلم «روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان» (Rogue One: A Star Wars Story) در نقش فرمانده تانگ، جیسون اسکات لی در نقش بوری خان، یوسان ان در نقش چنگ هونگوی، گونگ لی در نقش شیانینگ، جت لی در نقش امپراطور، ران یوآن، آتکارش آمبودکار، راجر یوآن، زانا تانگ، تزی ما، روزالیند چائو، چنگ پی-پی، نلسون لی، دوآ دوآ، جیمی ونگ و چام هلپونا، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم  Mulan حضور یافته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

لایو اکشن Mulan توسط نیکی کارو کارگردانی شده است. ریک جافا، آماندا سیلور، الیزابت مارتین و آماندا سیلور فیلم‌نامه این اثر را براساس مجموعه اشعار «تصنیف مولان» (The Ballad of Mulan) نویسندگی کرده‌اند.

فیلم «مولان» (Mulan) برای اکران در تاریخ ۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۹ (۲۷ مارس ۲۰۲۰) برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: