اسکوئر انیکس,Kingdom Hearts,بازی Kingdom Hearts HD Collection برای Xbox One

بازی Kingdom Hearts HD Collection برای Xbox One عرضه شد

توسط محسن شجاعی در ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۰

به صورت کاملا غیر قابل منتظره و غافلگیر کننده، کمپانی ژاپنی اسکوئر انیکس (Square Enix)، سازنده و ناشر مجموعه Kingdom Hearts، بازی Kingdom Hearts HD Collection را برای Xbox One عرضه کرد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار صنعت گیم، همراه دنیای بازی باشید.

علی رغم اینکه تا پیش از سال گذشته هیچ یکی از عناوین مجموعه محبوب و منحصر به فرد Kingdom Hearts برای هیچ پلتفرمی غیر از کنسول‌های سونی منتشر نشده بود، سال گذشته نسخه ایکس باکس وان بازی Kingdom Hearts 3 هم‌زمان و در یک روز با نسخه PS4 آن عرضه گردید. این تصمیم اسکوئر انیکس در نگاه اول مقداری غیر معمول به نظر می‌رسید اما، به نظر می‌اید قدرت دنیای جذاب دیزنی (Disney) بیشتر ازآن است که بتوان گروهی از مخاطبان گیم را از تجربه آن محروم کرد. حال و به صورت کاملا غافلگیرکننده باقی نسخه‌های مجموعه نیز برای Xbox One پورت شده و هواداران این کنسول می‌توانند به ماجراجویی خود در دنیای رنگارنگ Kingdom Hearts ادامه دهند.

بودن هیچگونه اعلام قبلی دو نسخه Kingdom Hearts HD Collection و HD ReMix 1.5 + 2.5 به همراه آخرین پیش درآمد (Prologue) نسخه HD 2.8 در فروشگاه Microsoft Store قابل خرید است. شما می‌توانید این عناوین را از این صفحه و این صفحه تهیه کنید.

با دسترس قرار گرفتن این عناوین در کنار نسخه سوم که سال گذشته عرضه شد، کل مجموعه Kingdom Hearts روی ایکس باکس وان قابل تجربه است. اسکوئر انیکس اخیرا اعلام کرد نسخه جدید از مجموعه در دست ساخت است و دو تیم کاملا مجزا مشغول توسعه آن هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: