بازی Avengers

لیست Achievementهای بازی Marvel’s Avengers لو رفت

توسط میلاد شجری در ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۱:۲۹

به تازگی لیست Achievementهای بازی Marvel’s Avengers لو رفته است که جزییات داستانی جدیدی از بازی را در اختیار می‌گذارد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

طی روز‌های اخیر شاهد لو رفتن اطلاعاتی از بازی Marvel’s Avengers نظیر محتویات نسخه ویژه و پاداش دسترسی اولیه بودیم که شرکت اسکوئر انیکس در نهایت صحت آن‌ها را تایید کرد. حال در جدیدترین اخبار بازی، اطلاعات دیگری از این بازی ابرقهرمانی لو رفته که مطمئنا به صورت رسمی تایید نخواهد شد. وبسایت Exophase که برای جمع‌ آوری اطلاعات مربوط به تروفی‌ و اچیومنت بازی‌ها شناخته می‌شود، به تازگی لیست کامل اچیومنت‌های بازی Marvel’s Avengers را منتشر کرده است.

لو رفتن Achievementهای بازی Marvel’s Avengers آن هم در فاصله چند ماه مانده به عرض رسمی، غیرحرفه‌ای به نظر می‌رسد اما با توجه به اینکه بازی قبل از تاخیر خوردن، قرار بود در ماه اردیبهشت عرضه شود، احتمالا این اطلاعات با توجه به این موضوع در دسترس قرار گرفته است. با فرض اینکه استودیو کریستال داینامیکس ماه‌های آینده را به پولیش نهایی و برطرف کردن باگ‌ها و مشکلات بازی اونجرز خواهد پرداخت، به نظر می‌رسد که محتوای اصلی بازی که در اچیومنت‌ها به آن‌ اشاره شده، دست نخورده باقی خواهند ماند.

نکته جالب درباره لو رفتن این اچیومنت‌ها، اشاره آن‌ها به برخی جزییات داستانی مهم از بازی Marvel’s Avengers است که از وجود برخی مکان‌ها، شخصیت‌ها، رویداد‌های داستانی و موارد تایید نشده دیگر در بازی خبر می‌دهند. در این بین، اطلاعاتی جدید از گیم‌پلی نیز به دست آمده که وجود ویژگی‌هایی چون سطح قدرت، Avenger Rank، سطح قهرمان و Faction Rank را در این بازی تایید می‌کنند.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور‌ماه ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و گوگل استیدا و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: