کنترلر اختصاصی Cyberpunk 2077

اطلاعات جدیدی از کنترلر اختصاصی Cyberpunk 2077 برای اکس‌باکس وان فاش شد

توسط محمد اسفندیار در ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ , ۰۸:۰۰

اخبار و اطلاعات لو رفته، نشان‌دهنده‌ی همکاری شرکت سی‌دی پراجکت (CD Project) و اکس‌باکس، در زمینه‌ی تولید محصولات مختلف از بازی آینده‌ی این شرکت برای مثال کنترلر اختصاصی Cyberpunk 2077 هستند.همراه دنیای بازی باشید.

همانطور که مطلع هستید، در دو سال گذشته اکس‌باکس بخش عمده‌ای از تبلیغات Cyberpunk 2077 را برعهده داشته است. این همکاری بین دو شرکت سی‌دی پراجکت و اکس‌باکس، در نمایشگاه E3 2019 به اوج خود رسید و در مراسم اختصاصی اکس‌باکس در این نمایشگاه، شاهد اتفاقات عجیب و غریبی بودیم. اکس‌باکس در این مراسم، به خوبی توانست تا طرفداران این بازی را با انتشار اخبار و تریلری جدید از این بازی که توسط کیانو ریوز (Keanu Reeves) معرفی می‌شدند، ذوق زده کند. حتی در این مراسم خبر از حضور کیانو ریوز در بازی Cyberpunk 2077 نیز داده شد تا صبر کردن برای انتشار این بازی، بیش از پیش سخت شود.

به‌هر ترتیب، اجرا شدن تمامی موارد ذکر شده در مورد تبلیغات این بازی، توسط اکس‌باکس صورت گرفت تا نشان از همکاری این دو شرکت با یکدیگر باشد. اما حالا که به زمان عرضه‌ی بازی نزدیک شده‌ایم، یکی از فروشگاه‌های محصولات بازی با قراردادن محصولی مرتبط با بازی Cyberpunk 2077 که توسط اکس‌باکس ساخته شده‌است، نشان داد که همکاری بین این دو شرکت احتمالاً به عرضه‌ی باندل‌های مختلف این بازی توسط اکس‌باکس برای کنسول‌های نسل هشتم ختم خواهد شد.

در چند ساعت گذشته، تصویری از یک کاربر در ردیت منتشر شد که نشان‌دهنده‌ی لیست شدن کنترلر اختصاصی بازی Cyberpunk 2077 برای اکس‌باکس وان، در یک خرده فروش از کشور آفریقای جنوبی با نام Raru است.

کنترلر اختصاصی Cyberpunk 2077

البته این کنترلر، بلافاصله از فهرست این فروشگاه حذف شد. علاوه براین، هیچ تصویری از این کنترلر در وب‌سایت این فروشگاه دیده نمی‌شد و قیمت تعیین شده برای آن نیز معدل ۹۰ دلار (تبدیل واحد پولی به دلار) بود. از طرفی دیگر و با درنظر گرفتن این نکته که قیمت ۹۰ دلاری برای یک کنترلر اندکی بالاست، شک و شبهه‌های مختلفی در مورد آن مطرح شده است. یکی از شایعاتی که در مورد این کنترلر مطرح شده، این است که با توجه به قیمت، عدم انتشار تصویر و تایید پشتیبانی کنترلرهای اکس‌باکس سری ایکس از کنسول اکس‌باکس وان، این کنترلر مختص به کنسول اکس‌باکس سری ایکس خواهد بود. اما از طرفی دیگر، در لیست این فروشگاه، به این نکته اشاره شده که این کنترلر مختص به کنسول اکس‌باکس وان است.

هرچند قرار گرفتن یک تصویر از محصولات آینده در برخی از خرده فروش‌ها گاهاً اتفاق میفتد، اما این مورد شاید حاوی اطلاعات بسیار زیادی بوده است که در کمترین زمان ممکن از لیست فروشگاه حذف شد. به طور مثال و در صورتی که این فرضیه‌های ذکر شده صحیح باشند، همین اتفاق کوچک باعث خواهد شد تا اطلاعاتی نظیر قیمت کنترلر اکس‌باکس نسل بعدی لو برود.

بازی Cyberpunk 2077، در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰)، برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴، استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: