به گفته‌ تام هالند داستان فیلم Uncharted اصیل و تازه خواهد بود

به گفته‌ تام هالند داستان فیلم Uncharted اصیل و تازه خواهد بود

توسط سپهر گلمکانی در ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۷:۱۰

به گفته‌ی «تام هالند» (Tom Holland)، داستان فیلم «آنچارتد» (Uncharted) نسبت به سایر فیلم‌های اقتباس شده از بازی‌های کامپیوتری اصیل و تازه خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون همراه دنیای بازی باشید.

طرفداران گاهی اوقات فراموش می‌‌کنند که فیلم رو به اکران Uncharted بر اساس بازی‌های کامپیوتری آن ساخته شده است. اخیرا تام هالند در طی مصاحبه با وب‌سایت IGN اطلاعاتی پیرامون اینکه چگونه فیلم Uncharted داستانی اصیل و اورژینال از نیتان دریک را به نمایش خواهد گذاشت، ارائه کرد. پروژه سینمایی Uncharted در طی سال‌های اخیر با مشکلات و تاخیرهای متعددی روبرو شده بود ولی به نظر می‌رسد که در این روزهای اخیر مراحل آماده سازی پروژه با اضافه شدن Tom Holland به تیم بازیگری به خوبی پیش می‌رود. وقتی برای نخستین بار اعلام شد که تام هالند قرار است نقش نیتان دریک را در فیلم آنچارتد بازی کند، بسیاری از طرفداران در مورد مناسب بودن هالند برای نقش Drake شک و تردید داشتند اما با آشکار شدن اینکه داستان فیلم اصیل خواهد بود، مشخص شد که تیم خلاق پروژه دید منحصر به فردی به داستان اثر دارند.

هالند در مورد اصیل بودن داستان فیلم آنچارتد گفت:

من فکر می‌کنم که تنها تفاوت فیلم Uncharted با سایر فیلم‌هایی که بر اساس بازی‌های کامپیوتری ساخته می شود این است که داستان فیلم اصیل و تازه به سری بازی‌های آن محسوب می‌شود. پس اگر شما سری بازی‌های آنچارتد را بازی نکردید، نمی‌بینید که در فیلم چه اتفاقاتی خواهد افتاد ولی اگر سری بازی‌های آنچارتد را انجام نداده‌‌اید، قطعا شما از فیلم لذت خواهید برد زیرا این اطلاعاتی است که با تماشای فیلم در همان زمان به دست می‌آورید. من از ساختن این فیلم بسیار هیجان زده هستم و مدت زمانی هم از ساخت آن می‌گذرد.

وقتی از هالند در مورد فیلم‌نامه نوشته شده «جو کارنهان» (Joe Carnahan) پرسیده شد، او به نظر می‌رسید که از نتیجه کار بسیار خرسند است. او اضافه کرد:

من تازگی نسخه جدید فیلم‌نامه را خواندم و از همین الان بگویم که این یکی از بهترین فیلم‌نامه هایی بود که تا حالا خوانده‌ام. واقعا فیلم‌نامه جذابی است.

«مارک والبرگ» (Mark Walberg) هم قرار است نقش «ویکتور سالیوان» (Victor Sullivan)، راهنما و همکار Nathan را در فیلم بازی کند. بسیاری از طرفداران قطعا شخصیت سالی را دوست دارند و والبرگ را گزینه مناسبی برای این نقش می‌دانند. تام هالند هم هنرنمایی وی در این نقش را مورد تمجید قرار داده و به و‌ب‌سایت آی جی ان گفته است:

من فکر کنم که مارک والبرگ در نقش سالی غوغا می‌کند و لحظات خوشی را در فیلم به وجود می‌‌آورد.

گرچه «تراویس نایت» (Travis Knight) از کارگردانی فیلم Uncharted کناره گیری کرد ولی سونی همچنان تاریخ اکران فیلم که ۵ مارس ۲۰۲۱ (مصادف با ۱۵ اسفند ۱۳۹۹) خواهد بود، تغییر نداده است. این طور که به نظر می‌رسد سونی قرار است با «روبن فلیشر» (Reuben Fleischer) کارگردان فیلم «ونوم» (Venom) برای ساخت پروژه سینمایی آنچارتد قرارداد ببندد ولی به طور رسمی این خبر تایید نشده است.

داستان فیلم Uncharted پیش از اتفاقات بازی Uncharted: The Golden Abyss خواهد بود که این بدین معناست که ماجراجویی‌های نیتان دریک تازه شروع شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: