هدست واقعیت مجازی,PSVR 2,تاریخ عرضه PSVR 2

َََََشایعه-تاریخ عرضه PSVR 2 پس از عرضه Play Station 5 خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ , ۲۱:۳۰

بر اساس گزارشات، برنامه‌ریزی‌ها برای نسل بعدی هدست واقعیت مجازی سونی شروع شده و تاریخ عرضه PSVR 2 پس از عرضه Play Station 5 خواهد بود. برای اطلاع جدیدترین اخبار صنعت گیم، در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در سالیان اخیر کمپانی ژاپنی سونی در زمره معدود شرکت‌هایی بوده که پشتیبانی قابل توجهی از تکنولوژی واقعیت مجازی در صنعت گیمینگ داشته‌اند. سونی همواره اعلام کرده قصد دست کشیدن و رها کردن هدست PSVR را ندارد و پشتیبانی از واقعیت مجازی ادامه خواهد داد، بویژه از زمانی که سونی اعلام کرد کنسول نسل بعدی خود، پلی استیشن ۵ نیز از PSVR پشتیبانی کرد.

طی گزارشی که وبسایت Bloomberg منتشر کرده، نسل بعدی هدست واقعیت مجازی سونی ممکن است زودتر آنچه که هوادارن انتظار دارند، عرضه شود. بیشتر این گزارش به این اختصاص می‌یابد که سونی چقدر با مشکلات هزینه تمام شده PS5 دست و پنجه درد و نرم می‌کند و مشکلات هزینه به دلیل تولید هم‌زمان هدست واقعیت مجازی و PS5 بالاست و اینکه سونی قصد دارد تاریخ عرضه PSVR 2 به زمانی نزدیک به عرضه پلی استیشن ۵ موکول کند. با توجه به سونی سال پیش اعلام کرد هیچ برنامه‌ریزی برای عرضه هم‌زمان هدست واقعیت مجازی و PS5 ندارد، انتظار می‌رود در صورت صحیح بودن این گزارش، زمان عرضه این دو پلتفرم به یکدیگر بسیار نزدیک خواهد بود.

با توجه به اینکه سونی بسیار در مورد برنامه‌های آینده خود برای نسل بعدی بسیار محطاط و مرموز عمل کرده، شاید نتوان درباره زمان عرضه یا حتی وجود یک هدست واقعیت مجازی دیگر اظهار نظر کرد اما، در کنار آن با توجه به سود رسانی بی نظیر این بخش برای سونی، پیش بینی عرضه یک هدست قوی‌تر که در کنار کنسول نسل بعد به پادشاهی سونی کمک کند، چندان دور از ذهن نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: