مدیا مولکول,Dreams,محتوای جدید بازی Dreams

محتوای جدید بازی Dreams پشتیبانی از واقعیت مجازی وحالت چند نفره خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۰

به گفته توسعه دهندگان در استودیو مدیا مولکول (Media Molecule)، محتوای جدید بازی Dreams “به محض آماده شدن” در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای گیم، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی جدید و به شدت جاه طلبانه استودیو خلاق مدیا مولکول که برای مدت زمان طولانی در دست توسعه بود و تقریبا تمام طول نسل فعلی مخاطبان خود را به انتظار گذاشت، بالاخره عرضه شد. این عنوان که با نام Dreams شناخته می‌شود. این بازی عنوانی به شدت عمیق، منعطف و خلاقانه است و با اینکه تا همین مرحله نیز سازندگان کار بزرگی را انجام داده‌اند، سونی و مدیا مولکول خبر از پشتیبانی طولانی مدت از بازی دادند.

شاید بزرگ‌ترین پرسش هواداران از سازندگان، برنامه‌ بعدی آن‌ها برای بازی پس از زمان عرضه باشد. توسعه دهندگان اعلام کردند در حال حاضر تمرکز آن‌ها روی دو آپدیت جدید برای بازی است. در مصاحبه‌ای با وبسایت VGC، آقای مارک هیلی (Mark Healey)، موسس استودیو مدیا مولکول و کارگردان بخش خلاقیت (creative) بازی Dreams اعلام کرد اولین آپدیت بازی محتوای واقعیت مجازی و پشتیبانی از بخش چند نفره را ارائه می‌کند:

قطعا ما در چند سال آینده از بازی پشتیبانی خواهیم کرد. تا زمانی که بازی ما هوادار داشته باشد و سونی از ما پشتیبانی کند، که معتقدم آن‌ها در کنار ما هستند، ما به پشتیبانی خود از بازی ادامه می‌دهیم. ما به بازی خود به چشم یک پلتفرم نگاه می‌کنیم و این عنوان برای ما فقط یک بازی نیست. قدم بعدی ما چه خواهد بود؟ راستش عرضه بازی تنها قدم اول ما در یک مسیر طولانی بود. ما بی وقفه به پشتیبانی از بازی ادامه می‌دهیم. اکنون مشغول کار روی واقعیت مجازی هستیم و محتوای واقعیت مجازی را با یک آپدیت به بازی اضافه می‌کنیم.

هنگامی که از وی درباره تاریخ عرضه آپدیت سوال شد وی پاسخ داد:

به محض اینکه ممکن باشد، اگر بخواهم تاریخ اعلام کنم برایم دردسر ساز می‌شود.

مدیا مولکول همچنین مشغول کار روی هدف بعدی خود پس از واقعیت مجازی نیز هستند:

احتمالا پس از وقعیت مجازی، بخش چند نفره هدف بعدی ما باشد. ما همواره تلاش می‌کنیم تا جایی که ممکن است پاسخگو تمام مخاطبان خود باشیم البته اگر خواسته‌هایشان در حد توانمان باشد. اکنون محتوای واقعیت مجازی و توانایی ساخت بازی‌های چند نفره خواسته اصلی مخاطبان است.

عنوان Dreams هم اکنون به صورت انحصاری برای PS4 در دسترس است.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: