Battlefield 5,آپدیت مهم بازی Battlefield 5

آپدیت مهم بازی Battlefield 5 با هدف کمک به بازیکنان در دسترس قرار گرفت

توسط محسن شجاعی در ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۹:۰۰

آپدیت مهم بازی Battlefield 5 با هدف ایجاد بهبود عملکرد و رفع نارضایتی مخاطبان، در دسترس دارندگان بازی قرار گرفت. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای گیم، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

عنوان محبوب شوتر اول شخص EA، بروزرسانی جدیدی را دریافت کرد. در این بروزرسانی تعداد تانک‌های بازی به نصف تقلیل خواهد یافت. نرخ اضافه شدن (spawn) تانک‌های به میدان مبارزه در بخش (Sector) دوم مبارزه از چهار تانک به دو تانک کاهش پیدا می‌کند.

مدیر جهانی بخش ارتباطات اجتماعی کمپانی دایس (DICE)، آقای آدام فریمن (Adam Freeman) در صفحه رسمی توئیتر خود، اعلام کرد این بروزرسانی روی بخش اول مبارزه در زمین Solomon Islands که بخش از نقشه بازی در چپتر ششم (Chapter 6: Into The Jungle) بازیست، تاثیر خواهد گذاشت. آقای فریمن گفت که تیم توسعه متوجه شده، تیم مدافع (Defenders) به دلیل یورش بی امان تانک‌های بازی به راحتی شکست می‌خورند. وی معتقد است به کمک این بروزرسانی فضای انعطاف و عملکرد تیم مدافع بازتر و راحت‌تر خواهد شد:

امروز ما تغییراتی را در نقشه Solomon Islands اعمال کردیم که روی بخش اول مبارزه در بازی #Battlefield تاثیر خواهد گذاشت. در کل ما مبارزات بازی بسیار متعادل و عادلانه ارزیابی می‌کنیم اما، متوجه شدیم دو بخش اول به طرز غیر عادلانه‌ای برای تیم مدافع دشوارتر است بنابراین، تصمیم گرفتیم نرخ اسپان شدن تانک‌ها را از چهار به دو با هدف بازگرداندن تعادل با بازی، کاهش دهیم.
— Freeman

آقای فریمن توئیت بالا را با هدف اطلاع رسانی از تصمیم دایس مبنی بر ایجاد تعادل در مبارزات بازی منتشر کرد. وی معتقد است این کاهش تعداد تانک، تعادل را به بازی باز خواهد گرداند. دایس در یک هفته آینده بر این بروزرسانی نظارت جدی خواهد داشت و در صورت مشاهده مشکلات بیشتر، تغییرات دیگری را نیز اعمال خواهد نمود.

دایس پیش از این آپدیت ۶.۰۲ Battlefield 5 تغییرات دیگری را در جهت ایجاد تعادل از جمله ایجاد تعادل در سلاح‌های بزرگ‌تر را اعمال کرده بود. در این آپدیت امکان شخصی سازی تانک‌های بازی نیز فراهم خواهد شد اما، زمان در دسترس قرار گرفتن آن مشخص نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: