رمدی,Control,عنوان در دست ساخت رمدی

چهار عنوان در دست ساخت رمدی برای کنسول‌های نسل بعد عرضه خواهد شد

توسط محسن شجاعی در ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۹:۰۰

استودیو بازی سازی محبوب فنلاندی سخت در حال حاضر مشغول است و چهار عنوان در دست ساخت رمدی برای کنسول‌های نسل بعد عرضه خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار صنعت گیم، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو رمدی (Remedy Entetainment) سال گذشته بازی Control یکی از بهترین عناوین عرضه شده سال ۲۰۱۹ را روانه بازار کرد. این بازی توانست جوایز مختلفی را در جشنواره‌های گوناگون کسب کند. این عنوان، از دیدگاه دنیای بازی به عنوان برترین روایت داستانی در میان بازی‌های سال ۲۰۱۹ برگزیده شد. بازی Control ترکیبی خوشایند از حال و هوای بازی‌های قبلی ساخته شده توسط رمدی و ویژگی‌های مثبت و جذاب گیمپلی آن‌ها بود.

با پایان سال ۲۰۱۹ میلادی استودیو رمدی گزارش مالی خود در این سال را منتشر کرد. در این گزارش مشخص شد این استودیو مشغول توسعه چندین پروژه جدید است. دو پروژه اول از این پروژه‌ها، دو بسته گسترش دهنده جدید برای بازی Control است که اولین بسته هفتم فروردین ماه سال آینده در دسترس قرار خواهد گرفت. پروژه سوم، توسعه نسخه‌ای از مجموعه CrossFire است. به نظر می‌رسد این پروژه، فارغ از پروژه همکاری رمدی برای توسعه بخش کمپین داستانی بازی CrossFire 2 باشد و در نهایت پروژه چهارم، توسعه یک بازی چند نفره و آنلاین است که با اسم رمز ونگارد (Vanguard) شناخته می‌شود. این بازی در سال میلادی جاری روانه بازار نخواهد شد و با موتور بازی سازی فعلی استودیو، Northlight توسعه نمی‌یابد. غر از این، اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست.

در این گزارش هیچ اشاره‌ای به ساخت دنباله‌ای برای بازی محبوب Alan Wake نشده‌است، هرچند که احتمال حضور آلن ویک در یکی از بسته‌های گسترش دهنده Control وجود دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: