رمدی,عرضه بازی Control برای PS5

امکان عرضه بازی Control برای PS5 و Xbox Series X وجود دارد

توسط محسن شجاعی در ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۸:۰۰

بر اساس گفته‌های مدیر عامل رمدی احتمال می‌رود شاهد عرضه بازی Control برای PS5 و Xbox Series X در نسل آینده باشیم. برای اطلاع از آخرین اخبار گیم، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با نزدیک شدن تاریخ عرضه کنسول‌های نسل آینده انتظار می‌رود در چند ماه آتی شاهد تایید پورت چندین بازی موفق نسل فعلی برای کنسول‌های PS5 و Xbox Series X باشیم. احتمال پورت بازی‌های موفقی که در سال‌های منتهی به عرضه PS5 و Xbox Series X عرضه شده‌اند، بیش از بازی‌های دیگر وجود دارد. یکی از این عناوین بازی اکشن-ماجراجویی علمی-تخیلی ساخته رمدی، بازی Control است که می‌تواند به یکی از اولین عناوین عرضه شده برای کنسول‌های نسل بعد تبدیل گردد.

در جدیدترین مقاله مالی که توسط آن‌ها منتشر شده، مدیر عامل این کمپانی فنلاندی، آقای ترو ویرتالا (Tero Virtala) می‌گوید کیفیت بالای بازی Control، خاص و منحصر به فرد بودن آن، و نوآوری در بخش فنی سبب شده که این بازی پتانسیل بالایی برای عرضه روی پلتفرم‌های بیشتر را پیدا کند. در ادامه زمانی که از وی درباره فعالیت فعلی در استودیو پرسیده شده پاسخ داد:

ما در حال آماده شدن برای عرضه کنسول‌های نسل بعد در سال ۲۰۲۰ هستیم.

مشخصا ایشان هیچ اشاره ی واضحی به عرضه بازی Control برای PS5 و Xbox Series X نکردند. ممکن است منضور ایشان از دیگر پلتفرم‌ها، پلتفرمی مانند استدیا بوده باشد و منظور از آمادگی برای نسل، ارتقا موتور بازی سازی استودیو متناسب با شرایط و توانایی‌های کنسول‌های نسل بعد و یا عرضه عنوانی در آینده برای ای کنسول‌های بوده باشد.

بازی Control هم اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و رایانه‌های شخصی در دسترس است. این عنوان در سال جاری میلادی دو بسته گسترش دهنده دریافت خواهد کرد. اولین بسته در تاریخ هفتم فرودین ماه سال آینده (۲۶ام مارس ۲۰۲۰) روانه بازار خواهد شد. دومین بسته که در اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه می‌شود، می‌تواند یک کراس-اور با دیگر عنوان تحسین شده رمدی بازی Alan Wake باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: