جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Shenmue 3

جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Shenmue 3 هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد

توسط محمد اسفندیار در ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

پس از انتشار جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Shenmue 3 در ماه ژانویه سال جاری میلادی، این بازی به‌زودی میزبان دومین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی خود خواهد بود. این بسته‌ی الحاقی، محتوای داستانی جدید و چند ماموریت را به بازی می‌افزاید.

بازی Shenmue 3، در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ عرضه شد و چندی بعد، استودیوی سازنده و ناشر این بازی از روند فروش آن ابراز ناراحتی کردند. در واقع، میزان موفقیت بازی‌ها رابطه‌ی مستقیمی با میزان فروش آن‌ها دارد و در نتیجه، این بازی علی‌رغم گرفتن نمره‌های قابل قبولی از سوی منتقدان، نتوانسته است تا استودیوهای خود را مجاب کند که به آن برچسب بازی موفق بزنند.

به هرترتیب، چندی پیش اولین محتوای الحاقی این بازی با نام Battle Rally در اختیار بازی‌بازان آن قرار گرفت. هم اکنون نیز استودیوی ناشر این بازی یعنی استودیوی دیپ سیلور (Deep Silver)، تاریخ ۲۸ بهمن (۱۸ فوریه) را برای انتشار دومین بسته‌ی الحاقی این بازی انتخاب کرده است. این محتوای الحاقی که شامل چندین ماموریت داستانی می‌شود، قرار است تا بازی‌بازان را به شنیدن داستان‌های جدیدی از شخصیت Shuqin Zhang دعوت کند. در مجموع، جز چند تصویر و توضیح یک خطی، اطلاعات بیشتری از این بسته‌ی الحاقی منتشر نشده است.

بازی‌بازان هم اکنون می‌توانند مجموعه‌ی بسته‌های الحاقی این بازی را با قیمت ۴٫۹۹ پوند، از طریق فروشگاه پلی‌استیشن یا فروشگاه اپیک دریافت کنند. بازی‌بازانی که پیش‌تر این مجموعه را خریداری کرده‌ باشند، در روز عرضه‌ی این بسته‌ی الحاقی به آن دست خواهند یافت.

بازی Shenmue 3، هم‌اکنون برروی کنسول‌ پلی‌استیشن۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

 جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Shenmue 3  جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Shenmue 3  جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Shenmue 3

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: