تعداد بازی‌بازان Gran Turismo Sport

تعداد بازی‌بازان Gran Turismo Sport به ۸٫۲ میلیون رسیده است

توسط محمد اسفندیار در ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۰:۰۰

پس از گذشت مدت زمانی حدود سه سال از عرضه‌ی بازی Gran Turismo Sport، اطلاعات و آمار جالبی از این بازی منتشر شده است. این آمار، نشان دهنده‌ی تعداد تعداد بازی‌بازان Gran Turismo Sport، مسافت طی شده توسط آن‌ها و تصاویر ثبت شده از محیط بازی را شامل می‌شود.همراه دنیای بازی باشید.

بازی شبیه‌ساز ریسینگ Gran Turismo Sport، اولین بار در اکتبر سال ۲۰۱۷ منتشر شد و تا امروز به خوبی از آن پشتیبانی شده است. اما اکنون، استودیوی سازنده‌ی این بازی یعنی پلیفونی دیجیتال (Polyphony Digital)، اطلاعات و آمار مختلفی از بخش‌های مختلف بازی منتشر کرده است که بد نیست تا نگاهی به آن‌ها بیندازیم.

آقای کازونُری یاماگوچی (Kazunori Yamauchi)، طراح این بازی در مصاجبه‌ای اعلام کرده است که تاکنون تعداد ۹ میلیون حساب کاربری در بازی ساخته شده است. از طرفی دیگر، تعداد بازی‌بازان این بازی ۸۲ میلیون نفر اعلام شده است که به صورت غیر مستقیم به تعداد حساب‌های مسدود شده در بازی اشاره دارد. وی، این اطلاعات را در جریان افتتاحیه‌ی رویداد GT Sport World Sydney منتشر کرده است.

از دیگر اعداد و ارقام قابل توجه و جالب منتشر شده از این بازی، می‌توان به ۲۵٫۵ میلیارد مایل یا ۴۱ میلیارد کیلومتر طی شده توسط بازی‌بازان در Gran Turismo Sport اشاره کرد. همچنین، تاکنون نزدیک به یک میلیارد مسابقه در این بازی برگزار شده که میانگین سرعت مسابقه‌دهندگان در آن به ۸۴٫۲ مایل در ساعت می‌رسد. طی آمار دیگری، به تعداد تصاویر ثبت شده از بازی در یک سال گذشته نیز اشاره شده است که به ۳۷ میلیون عدد می‌رسد.

بازی Gran Turismo Sport، هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن۴ در دسترس قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: