Ps5,Xbox Series X,Division 2,عرضه Division 2 برای PS5

فعلا یوبی سافت برنامه‌ای برای عرضه Division 2 برای PS5 و Xbox Series X ندارد

توسط محسن شجاعی در ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۱:۰۰

به نظر می‌رسد کمپانی فرانسوی یوبی سافت هیچ برنامه ریزی برای عرضه Division 2 برای PS5 و Xbox Series X ندارد. برای اطلاع از جدیدترین و آخرین اخبار دنیای گیم، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

عنوان Division 2 که در سبک MMO در جریان دارد به تازگی در معرض تغییراتی مهمی قرار گرفته، اخیرا یوبی سافت جدیدترین بسته گسترش دهنده بازی با نام Warlords of New York را معرفی کرد. شما می‌توانید جزئیات بیشتر پیرامون این بسته را از اینجا مطالعه نمایید. بازی Division 2 یکی از چندین عنوان سرویس‌های آنلاین یوبی سافت است که برای فعالیت و پویایی در بازه دراز مدت برنامه ریزی شده‌است، حداقل تا زمانی نسخه بعدی مجموع معرفی شود.
با تمامی این اوصاف کمی دور از ذهن است که یوبی سافت هیچ گونه برنامه ریزی برای عرضه Division 2 برای کنسول‌های نسل آینده نداشته‌است.

در مصاحبه‌ای با وبسایت Daily Star، دستیار کارگردان خلاقیت (Creative)، آقای یانیک بنچرو (Yannick Banchereau) صریحا اعلام کرد که یوبی سافت هیچگونه برنامه قبلی برای عرضه Division 2 برای PS5 و Xbox Series X ندارد. وی گفت در حال حاضر تمام تمرکز تیم سازنده بهبود رسانی به نسخه‌های فعلی بازی و رساندن آن‌ها به بالاترین کیفیت ممکن است:

در حال حاضر ما به دنبال پورت بازی برای پلتفرم دیگری نیستیم. چیزی که اکنون می‌توانم [به شما] بگویم این است که ما فعلا هیچ نسخه‌ای را توسعه نمی‌دهیم. تمام تمرکز ما روی این است که نسخه‌های فعلی را بهبود ببخشیم و آن‌ها را به بالاترین کیفیت ممکن برسانیم.

با توجه با اینکه هر دو کنسول نسل بعد PS5 و Xbox Series X از قابلیت Backward بهره می‌برند، شاید این تصمیم یوبی سافت چندان هم عجیب نباشد. البته این امکان هم وجود دارد که یوبی سافت در حال حاضر آمادگی معرفی موضوع جدید را نداشته باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: