تاریخ اکران فیلم جدید سونی/مارول

سونی پیکچرز تاریح اکران فیلم جدیدی از مارول را ثبت کرد

توسط میلاد شجری در ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۹:۰۰

شرکت سونی پیکچرز به تازگی تاریح اکران فیلم جدیدی از مارول را ثبت کرده است که با دنیای مرد عنکبوتی در ارتباط است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

سونی پیکچرز در سال جاری میلادی، با اکران فیلم «موربیوس» (Morbius) با هنرنمایی جرد لتو و دنباله «ونوم» (ٰVenom) با هنرنمایی تام هاردی، قرار است لیست فیلم‌های مارول و همچنین، فیلم‌های دنیای سینمایی مرد عنکبوتی خود را گسترش دهد. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون از سوی Exhibitor Relations، با خبر شدیم سونی تاریح اکران فیلم جدیدی از مارول را ثبت کرده و قصد انتشار فیلم دیگری از دنیای سینمایی مرد عنکبوتی در سال ۲۰۲۱ دارد. این فیلم بدون نام سونی/مارول برای اکران در تاریخ ۲۹ مهرماه ۱۴۰۰ (۸ اکتبر ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این پروژه در دسترس نیست اما با توجه با تاریخ اکران، مراحل تولید و فیلم‌برداری آن در سال جاری آغاز خواهد شد.

در حاضر مشخص نیست که در این فیلم کدام شخصیت از دنیای مرد عنکبوتی حضور خواهد یافت. حضور شخصیت‌های Black Cat و Silver Sable می‌تواند از احتمالات باشد؛ چراکه سونی مدت‌ها پیش ساخت فیلمی به نام Silver and Black از این دو شخصیت را تایید کرده بود که بعد‌ها رها شد. از طرفی دیگر، این شرکت به ساخت فیلمی از گروه Sinister Six نیز علاقه نشان داده است که البته با شرایط موجود، کمی دور از انتظار است. شایعات دیگری به حضور شخصیت Kraven the Hunter در این فیلم اشاره دارند.

در حال حاضر اما محتمل‌ترین شایعه این است که سونی قصد ساخت فیلمی از Spider-Woman دارد. در کامیک‌ها، جسیکا درو به عنوان اولین زن عنکبوتی معرفی شد که ریشه کاملا متفاوت از مرد عنکبوتی دارد. زن عنکبوتی حتی یکی از اعضای برجسته «انتقام جویان» (Avengers) بود.

در پایان، شما خواهان حضور کدام یک از شخصیت‌های حاضر در کامیک بوک‌های مرد عنکبوتی در فیلم جدید سونی/مارول هستید؟ خوشحال می‌شویم دیدگاه‌های خود را با وبسایت دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: