صحبت‌های جدید Taika Waititi

صحبت‌های جدید تایکا وایتیتی درباره پروژه احتمالی Star Wars و لایو اکشن Akira

توسط میلاد شجری در ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۶:۰۰

صحبت‌های جدید تایکا وایتیتی درباره پروژه احتمالی Star Wars و لایو اکشن Akria، برنامه‌های این کارگردان برای این دو اثر را روشن می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

تایکا وایتیتی سرانجام موفق شد تا با دریافت جایزه اسکار و ستایشی که همیشه لایقش بوده، خود را در راه تبدیل شدن به یکی از بهترین کارگردانان دهه جدید میلادی قرار دهد و حال با توجه به صحبت‌های مطرح شده در ارتباط با لایو اکشن Akira که با تاخیر زیادی مواجه شده و احتمال کارگردانی یک فیلم جدید از Star Wars، وایتیتی در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، از برنامه‌های خود برای این دو پروژه سخن گفته است.

طی مصاحبه‌ جدید ورایتی با تایکا وایتیتی که بعد از بردن جایزه اسکار بهترین فیلم‌نامه اقتباسی برای فیلم «جوجو خرگوشه» (Jojo Rabbit) انجام شد، وایتیتی اعلام کرد که از پیش‌ بینی و انتظار طرفداران برای کارگردانی یک فیلم جدید از Star Wars، به ویژه بعد از کارگردانی یک قسمت از سریال The Mandalorian برای شبکه دیزنی پلاس، آگاه است. اما از طرفداران می‌خواد بیش از حد انتظار نداشته باشند.

اینطوری می‌گویم؛ ای کاش داستان بهتری وجود داشت. آیا صحبت‌هایی پیرامون فیلم Star Wars در میان است؟ خوب، آره، من درباره اینکه چقدر جنگ ستارگان باحال است، با دوستانم در سال ۱۹۹۶ صحبت کردم. 

فکر می‌کنم وقتی مردم می‌بینند که من با افراد دیگری، به خصوص افرادی که با Star Wars در ارتباط هستند، می‌گردم، فکر می‌کنند که پای بحث‌های بزرگی درباره ساخت فیلمی از Star Wars در میان است. اگر فیلم درستی باشد، با کمال میل آن را می‌سازم. من دوست دارم همه نوع فیلمی بسازم، اگر با عقل جور در بیاید و کارنامه من را خراب نکند.

بعد از کارگردانی فیلم «ثور: راگناروک» (Thor: Ragnarok) که در سال ۲۰۱۷ اکران شد و علاوه بر موفقیت تجاری، تحسین منتقدین را نیز به همراه داشت، تایکا وایتیتی به سرعت به یکی از کارگردانانی تبدیل شد که شرکت‌های بسیاری در هالیوود به دنبال وی بودند. یکی از این شرکت‌ها، برادران وارنر بود که موفق شد وایتیتی را برای کارگردانی لایو اکشن اقتباسی از انیمه‌ Akira استخدام کند.

لایو اکشن Akira به کارگردانی تایکا وایتیتی، در ابتدا قرار بود که در سال ۲۰۲۱ میلادی اکران شود اما بعد از بازگشت کارگردان ۴۴ سال برای کارگردانی فیلم «ثور: عشق و تندر» (Thor: Love and Thunder)، ساخت پروژه متوقف شد. وایتیتی در ادامه، وظیفه کارگردانی فیلم زندگی نامه و درام Next Goal Wins را هم برعهده گرفت که تاخیر بیشتری برای ساخت فیلم Akira به همراه داشت. همین تاخیر‌ها باعث شد تا طرفداران نسبت به ساخته شدن فیلم نگران شوند. وایتیتی در مصاحبه جدید خود درباره این موضوع صحبت کرده و گفته است:

ساخت لایو اکشن Akira کاملا متوقف شده است. ما مجبور بودیم که به عقب انداختن ساخت لایو اکشن ادامه دهیم که در نهایت با تاریخ ساخت فیلم Thor که غیرقابل تغییر بود، در تداخل بود. بنابراین ساخت فیلم Akira به دو سال بعد و بعد از اتمام ساخت قسمت جدید Thor موکول شد.

در حال حاضر مطمئن نیستم که بعد از این دو سال، من آن را خواهم ساخت؛ من حتی نمی‌دانم که دو روز دیگر قرار است چیکار کنم. من فکر می‌کنم که Akira در نهایت ساخته خواهد شد. فقط مطمئن نیستم که من اینکار را انجام خواهد داد یا خیر.

در پایان نظر شما درباره صحبت‌های جدید تایکا وایتیتی درباره پروژه احتمالی Star Wars و لایو اکشن Akira چیست؟ خوشحال می‌شویم دیدگاه‌های خود را با وبسایت دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: