استودیو جدید زیر مجموعه 2K,31st Union

بازی جدید استودیو زیر مجموعه ۲K بسیار جاه طلبانه خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۱:۰۰

نام استودیو جدید زیر مجموعه ۲K از ۲k Silicon Valley به ۳۱st Union تغییر پیدا کرد. به گفته مدیر عامل این استودیو، بازی بعدی آن‌ها بسیار جاه طلبانه خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار گیم، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در ماه فوریه ۲۰۱۹ بود که کمپانی ۲k خبر از تاسیس استودیو بازی سازی جدیدی در سان فرانسیسکو با نام Silicon Valley داد. مدیر عامل این استودیو آقای مایکل کاندری (Michael Condrey) موسس استودیو‌های ویسرال گیمز و اسلج همر است. از آن زمان تا کنون خبر چندان پیرامون این استودیو شنیده نشد اما، ۲k به تازگی اطلاعات مهمی را به اشتراک گذاشته‌است.

۲K رسما اعلام کرد نام این استودیو از سیلیکن ولی به ۳۱st Union تغییر یافته‌است. همچنین ۲K قصد با تاسیس دفتری برای ۳۱st Union در اسپانیا، این استودیو را گسترش دهد. مدیر عامل استودیو، آقای کاندری نیز اعلام کرد آن‌ها مشغول کار روی پروژه‌ای ” جاه طلبانه و الهام بخش” هستند:

استودیو ۳۱st Union با در اختیار داشتن تیمی مشتاق و مستعد به دنبال این است که شروعی رویایی را تجربه کند. با این روحیه بالا مسلما تاثیر گسترده و بازخورد مناسبی خواهیم داشت. آی‌پی جدید ما، عنوانی به شدت جاه طلبانه و الهام بخش خواهد بود.
نام قبلی استودیو ما، نمادی از قلب تپنده کالیفرنیا از تنوع گسترده آن در جنبه‌‌های گوناگون از موسیقی و هنر و نوآوری و فرهنگ آن بود. به دنبال معرفی هویت جدید خود و معرفی اهداف و فعالیت‌هایمان تصمیم گرفتیم نام خود را به ۳۱st Union تغییر دهیم تا بتوانیم بیش از پیش دیدگاه خود را به مخاطبان عرضه کنیم.

ما در حال ایجاد یک تیم توسعه برای ساخت عنوانی هستیم که در آن شور و اشتیاق حرف اول را می‌زند. ما معتقدیم دیدگاه‌ها و تجارب گوناگون برای توسعه یک بلاک باستر جهانی که طرفداران را به خود جذب کند، حیاتی است.

یا آن که صحبتی درباره زمان دقیق انتشار جزئیات بیشتر پیرامون این بازی اعلام نشد اما، مدیر عامل ۲k با گفتن “انتشار اطلاعات بیشتر در زمان مناسب رخ خواهد داد” اشاره ضمنی به آن داشت.

استودیو مادر۲k، کمپانی Take-Two Interactive اخیرا اعلام کرد اطلاعات جدید پیرامون بازی طی چند ماه آینده منتشر خواهد شد. بنابراین هواداران نیاز نیست چندان صبر کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: