بازی Call of Duty: Modern Warfare

نقشه‌ی Battle Royale بازی Call of Duty: Modern Warfare لو رفت

توسط محمد اسفندیار در ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ , ۰۰:۰۱

دیشب Activision به‌روزرسانی جدید فصل دوم بازی Call of Duty: Modern Warfare را منتشر شد. این به‌روزرسان محتوای جدید و رایگان زیادی را به بازی اضافه می‌کند و ظاهرا، قرار است شاهد یک حالت Battle Royale در فصل دوم باشیم.با اخرین اخبار دنیای گیم همراه دنیای بازی باشید.

مدت زیادی است که از بازگشت Battle Royale به Call of Duty صحبت می‌شود. حالت Battle Royale اولین بار در Call of Duty: Black Ops 4 با نام Blackout به این سری معرفی شد. این حالت با اینکه به هنگام عرضه از Call of Duty: Modern Warfare غایب بود، اما شایعه‌ی بازگشت آن زمان زیادی است که به گوش می‌رسد. حال به نظر می‌رسد یکی از نقشه‌های فصل دوم بازی، بازگشت Battle Royale را به صورت قطعی تایید می‌کند. با دریافت به‌روزرسان این فصل، متوجه خواهید شد که یک بخش “محرمانه” در منوی اصلی دیده می‌شود.

البته این در صورتی است که تا کنون توانسته باشید به‌روزرسان فصل دوم را دریافت بکنید. این به‌روزرسان برروی پلی‌استیشن ۴ حجمی حدود ۵۱ گیگابایت دارد و این مقدار برروی اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به بیش از ۶۵ گیگابایت می‌رسد. فصل دوم بازی علاوه بر انتشار یک بتل پس جدید، سلاح‌ها و نقشه‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کنند. از میان این نقشه‌ها می‌توان به Zhokov Boneyard که مخصوص حالت Ground War است و Bazaar که مخصوص حالت Gunfight است اشاره کرد. با این حال، مهم‌ترین تیزر حالت Battle Royale بازی، در نقشه‌ی Atlas Superstore دیده می‌شود. جایی که می‌توان در آن نقشه‌ی زیر را مشاهده کرد:

نقشه‌ی Battle Royale

این طور که به نظر می‌رسد، نقشه‌ی Battle Royale بازی شامل ۱۵ منطقه و شش محل اصلی است. انتظار می‌رود این حالت طی فصل دوم بازی در دسترس قرار گیرد. از نکات جالب توجه فصل دوم، می‌توان به بازگشت نقشه‌ی Rust از Call of Duty: Modern Warfare 2 به بازی اشاره کرد. همچنین اپراتور Ghost نیز با خرید بتل پس بازی، در دسترس شما قرار خواهد گرفت. بتل پس بازی قیمتی معادل ۱۰۰۰ Cod Point (حدود ۱۰ دلار) دارد. همچنین می‌توانید باندل بتل پس بازی را خریداری کنید که علاوه بر دسترسی به بتل پس، ۲۰ سطح آن را به صورت خودکار باز می‌کند.

به‌روزرسان فصل دوم Call of Duty: Modern Warfare هم اکنون برروی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.همچنین می‌توانید توییت مرتبط با همین موضوع را نیز در شبکه های مجازی مشاهده کنید.

نقشه‌ی Battle Royale

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: