مراحل ساخت بازی Nioh 2

مراحل ساخت بازی Nioh 2 به پایان رسید و بازی به اصطلاح گلد شد

توسط محسن شجاعی در ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ , ۲۳:۰۰

مراحل ساخت بازی Nioh 2 به پایان رسید و بازی به اصطلاح گلد شد. این عنوان اکشن-نقش آفرینی در روز جمعه ۲۳ام اسفندماه روانه بازار خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای گیم، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در فاصله یک ماه تا فرارسیدن تاریخ عرضه جدیدترین ساخته تیم نینجا، بازی Nioh 2 گلد شد. مراحل ساخت بازی به پایان رسیده و دیتای آن برای تایید نهایی و تکثیر روی دیسک‌های فیزیکی ارسال شده‌است. البته انتظار یک بروزرسانی در قالب پچ برای روز اول عرضه را می‌توان داشت که در مورد بازی‌های نسل فعلی چندان موضوع جدید و خارج از عرفی نیست. به هر حال مراحل اصلی ساخت و توسعه بازی تکمیل شده‌است.

رویدادها و اتفاقات Nioh 2 پیش از نسخه اول روی می‌دهد و این بازی در نقش یک پیش درآمد برای نسخه اول ظاهر می‌شود. لوکیشن اصلی بازی همچنان منطقه Sengoku خواهد بود. بازیکنان در نقش شکارچی شیاطین، هیدویوشی (Hideyoshi) قرار می‌گیرند. هیدویوشی به محض ورود به منطقه شروع به سلاخی Yokaiها می‌کند. البته خود شخصیت اصلی نیمه Yokai است، بنابراین قابلیت بدست آوردن روح شیاطین کشته شده و استفاده از نیرو آن‌ها را خواهد داشت. وی همچنین می‌تواند به شمایل انواع گاردیان‌ها تبدیل شود و خود را به یک Yokai کامل بدل کند.

در بخش گیمپلی بازیکنان می‌توانند انتظار سلا‌ح‌های جدید نظیر، داس بلند (Switchglaive) و تبر (hatchet) را داشته باشند. همچنین دشمنان جدیدی در این نسخه حضور دارند که دهشتناک‌تر از دشمنان نسخه اول خواهند بود. بخش کمپین داستانی بازی از نظر تعداد مراحل اصلی مانند Nioh 1 خواهد بود که با این حساب بخش داستانی بازی حدود ۵۵ ساعت به طول خواهد انجامید که مسلما این مدت برای بازیکنان با سطح مهارت‌های گوناگون، متفاوت خواهد بود.

بازی Nioh 2 در روز جمعه، ۲۳ام اسفندماه سال جاری (۱۳ام مارس ۲۰۲۰) برای پلتفرم PS4 عرضه می‌شود. نظرات خود را در مورد به‌پایان رسیدن مراحل ساخت بازی Nioh 2 با ما در میان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: