بازی The Last of Us 2

اشاره‌ی اشلی جانسون به یادگیری مهارت تیراندازی برای بازی The Last of Us 2

توسط محمد اسفندیار در ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۷:۰۸

شلی جانسون (Ashley Johnson)، صداپیشه و بازیگر شخصیت Ellie در بازی The Last of Us 2 ، به تازگی در جریان برنامه‌ی Retro Replay به جزئیات جدیدی از نقش خود در ساخت نسخه‌ی دوم این بازی اشاره کرد.همراه دنیای بازی باشید.

Retro Replay نام برنامه‌ای است که طی آن تروی بیکر (Troy Baker) و نولان نورث (Nolan North) به استریم The Last of Us می پردازند. اشلی جانسون، صداپیشه و بازیگر شخصیت Ellie در The Last of Us مهمان قسمت جدید این برنامه بود. در قسمتی از این برنامه هنگامی که تروی بیکر در حال تیراندازی با کمان به سمت دشمنان بود اشلی جانسون به نکته‌ی جالبی اشاره کرد.شما همچنین می‌توانید این ویدئو را اینجا مشاهده کنید.

اشلی جانسون با اشاره به اینکه در تیراندازی با کمان مهارت داvد گفت برای اینکه بتواند نقش خود را در The Last of Us Part 2 و در تیراندازی با کمان بهتر ایفا کند، مدتی برروری افزایش مهارت تیراندازی با کمان خود تمرین کرده تا بتواند مهارت کافی را در این زمینه به دست آورد.

اینکه این موضوع برروی گیم‌پلی بازی تا چه میزان تاثیرگذار خواهد بود هنوز مشخص نیست اما بسیار شگفت انگیز است که مشاهده می‌کنیم یک بازیگر برای بازی در نقش خود در یک بازی ویدئویی تا جایی پیش رفته که یک مهارت جدید کسب کند تا بتواند نقش خود را به صورت موثرتری ایفا کند. شاید این موضوع بدین معنی باشد که بازی‌بازان هنگام تیراندازی با کمان در The Last of Us Part 2 گزینه‌های بیشتری پیش روی داشته باشند یا شاید هم روش‌های متفاوتی برای استفاده از کمان  در بازی طراحی شده باشد. در هر صورت برای پاسخ به تمامی این سوالات باید تا بهار سال آینده صبر کنیم.

The Last of Us Part 2 در تاریخ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ (۲۹ می ۲۰۲۰) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. مسلما شما نیز کنجکاو هستید که بدانید The Last of Us Part 2 برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ چه ویژگی‌ها و تکنیک‌های فنی به همراه دارد و احتمالا چه عملکردی را برروی این کنسول خواهد داشت.شما می‌توانید پیش‌نمایش این عنوان را در وب‌سایت دنیای بازی مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: