تیم نینجا,Nioh,بازی جدید تیم نینجا برای PS5

سازنده Nioh به دنبال توسعه عنوانی برای کنسول PS5 است

توسط محسن شجاعی در ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۹:۱۵

رئیس استودیو تیم نینجا (Team Ninja) و کارگردان بازی Nioh آقای یوسوکه هایاشی (Yosuke Hayashi) معتقد است که “کنسول جدید، فرصت‌های جدیدی را فراهم می‌کند” بنابراین امید دارد بازی جدید تیم نینجا برای PS5 عرضه شود.
برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای بازی، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در حال حاضر استودیو ژاپنی تیم نینجا سخت مشغول توسعه عنوان Nioh 2 است. عنوانی سخت و چالش برانگیز که در سبک اکشن جریان دارد. در این نسخه قابلیت‌ها، سلاح‌ها و مکانیزم‌های جدیدی برای مبارزات بازی طراحی شده‌است. علی رغم اینکه پیش‌تر خبر پشتیبانی از بازی در دوران پس از عرضه با اعلام عرضه سه بسته الحاقی تایید شده بود اما، خواست و اشتیاق سازندگان برای آینده استودیو، ساخت عناوین جدید است. به طور دقیق‌تر تیم نینجا به دنبال عرضه عنوانی جدید برای کنسول پلی استیشن۵ است.

در مصاحبه‌ای که وبسایت یوروگیمر پرتغال با رئیس استودیو تیم نینجا، آقای یوسوکه هایاشی انجام داد، درباره کنسول جدید سونی و آینده آن از ایشان پرسیده شد و وی اینگونه پاسخ داد:

معتقدم کنسول جدید، فرصت‌های جدید فراهم می‌آورد و ما امیدواریم بتوانیم برای یک بازی جدید، یک عنوان خوش ساخت برای PlayStation 5 توسعه دهیم.

وی ادامه می‌دهد در صورت ساخته شدن بازی جدید تیم نینجا برای PS5 آن‌ها روندی که برای توسعه Nioh برای PS4 داشتند را عینا برای این بازی نیز تکرار خواهند کرد:

ما مجموعه Nioh را برای PS4 توسعه دادیم و خوشحال می‌شویم روندی مشابه را برای PS5 نیز تکرار کنیم.

مشخصا صحبت‌های آقای هایاشی به معنای این نیست که تیم نینجا مشغول ساخت بازی برای پلی استیشن۵ است و تنها بدین معناست که آن‌ها علاقه‌مند به ساخت بازی برای PS5 هستند.

جدیدترین بازی استودیو تیم نینجا، بازی Nioh 2 است که در روز جمعه ۲۳ام اسفندماه سال جاری (۱۳ام مارس ۲۰۲۰) برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد. این بازی از مکانیزم‌های کوآپ تا ۳ نفره بهره می‌برد. در این نسخه شاهد دشمنان و باس فایت‌های جدید خواهیم بود. مدت زمان بازی مشابه نسخه اول بازی خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: