بازی جدید Crash Bandicoot

اطلاعاتی از بازی جدید Crash Bandicoot فاش شد

توسط محمد اسفندیار در ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۱:۳۶

اخرین اخبار و شایعات شنیده شده در شبکه‌های مجازی مختلف، حاکی از انتشار نسخه‌ای جدید بازی Crash Bandicoot هستند.همراه دنیای بازی باشید.

ساعاتی پیش، یک تیزر تبلیغاتی از نسخه‌ی موبایلی بازی Crash Bandicoot، در فیسبوک لو رفت. به‌بدنبال این اتفاق، تصاویری زیادی از اطلاعات لو رفته از این بازی در شبکه‌ی اجتماعی توییتر در حال پخش شدن است. با توجه به این اطلاعات، توسعه دهنده‌ای از شرکت اکتیویژن (Activision) که پیش‌تر در زمینه‌ی ساخت بازی موبایلی Candy Crush سابقه داشته است، در حال انجام بازی موبایلی شبیه به Temple Run اما با نام و محوریت Crash Bandicoot است.بازی جدید Crash Bandicoot

همچنین، استودیویی به نام Storemaven که در زمینه‌ی اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موبایلی فعالیت می‌کند، توضیحاتی مختلف در مورد نسخه‌ی موبایلی بازی Crash Bandicoot، در وب‌سایت خود ارائه کرد که اندکی بعد این صفحه از دسترس خارج شد. البته، طبق انتظار کسانی بودند که پیش از حذف شدن این صفحه، موفق به ثبت تصاویر آن شدند

البته، این اولین عنوان از Crash Bandicoot نیست که برای گوشی‌های هوشمند عرضه شده‌است. اما به‌نظر می‌رسد که این بستر، سازندگان Crash را ترقیب کرده تا از محبوبیت این IP به نحو احسن درآمدزایی کنند. از طرفی دیگر، اگر بخواهیم به دور از تعصب به این قضیه نگاه کنیم، عرضه‌ی یک بازی از این مجموعه در سبک Runner برای گوشی‌های هوشمند، علاوه بر جذب بازی‌بازان گوشی‌ها، می‌تواند برای بازی‌بازان کنسول‌ها نیز جذاب باشد. چراکه این دسته از افراد، همیشه کنسول‌های بازی را کنار خود نمی‌بینند و بدین‌ترتیب می‌توانند تا اوقات بیشتری را با کراش بگذرانند.

نظرات خود را در مورد بازی جدید Crash Bandicoot با ما درمیان گذارید. به‌نظر شما انتشار نسخه‌ جدیدی از این مجموعه روی پلتفرم موبایل طرفداران را راضی خواهد کرد؟ در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: