صحبت‌های مدیرعامل تیک-تو درباره راک‌استار

مدیرعامل Take-Two درباره شرایط Rockstar Games صحبت کرده است

توسط میلاد شجری در ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۸:۱۹

مدیرعامل Take-Two درباره شرایط Rockstar Games پیش از جدایی دن هاوسر در ماه مارس ۲۰۲۰ صحبت کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

چند روز پیش بود که خبری منتشر شد، مبنی بر اینکه یکی از موسسین شرکت راک‌استار گیمز، دن هاوسر قصد جدایی از این مجموعه را در ماه مارس دارد. در شرایطی که بسیاری نگران تاثیر این موضوع روی آینده شرکت و بازی‌های بعدی آن‌ها هستند، استراوس زلنیک، مدیرعامل تیک-تو اینتراکتیو که کمپانی مادر راک‌استار گیمز محسوب می‌‌شود، در جدیدترین اخبار بازی گفته است که شرایط این شرکت بهتر و سالم‌تر از همیشه است.

طی کنفرانس گزارش مالی سه ماهه سوم از سال مالی ۲۰۲۰ مربوط به شرکت تیک-تو اینتراکتیو، درباره وضعیت به وجود آمده پیرامون جدایی دن هاوسر در راک‌استار گیمز از استراوس زلینک سوال شد. زلنیک در پاسخ، این موضوع را تایید کرد که شرایط راک‌استار گیمز هیچوقت قوی‌تر از امروز نبوده و تیک‌-تو نیز نسبت به آینده این شرکت خوش‌بین و هیجان‌زده است. زلنیک در ادامه با تشکر از دن هاوسر و آرزوی سلامتی برای وی، اعلام کرد که برادر دن هاوسر یعنی سم هاوسر که وی نیز از موسسین راک‌استار گیمز است، به ریاست خود ادامه خواهد داد که چرا که وی هم یک مربی و هم یک بازیکن عالی است! سم هاوسر از بهار سال ۲۰۱۹ میلادی ریاست شرکت راک‌استار گیمز را برعهده گرفته بود.

در ادامه کنفرانس، یکبار دیگر از استراوس زلنیک درباره ثبات شرکت راک‌استار گیمز و اینکه تحت رهبری انفرادی سم هاوسر چگونه تغییر خواهد کرد نیز سوال شد که زلینک در پاسخ حرف‌های زیادی برای گفتن داشت.

از نظر ثبات تیمی، سم هاوسر رئیس شرکت راک‌استار گیمز است. او راک‌استار گیمز را تاسیس کرده و همچنین، یک بازیکن و مربی عالی است! او روزانه تیمی متشکل از هزاران نفر را رهبری می‌کند که همه روزه سعی دارند تا خارق‌العاده‌ترین تجربه‌های سرگرمی شناخته شده برای بشر را بسازند. این از اهداف از آنان است که در اکثر اوقات نیز به این اهداف دست می‌یابند یا حتی، فراتر از آن‌ها پا می‌گذارند که امری فوق‌العاده است.

من معمولا به جای افراد دیگر صحبت نمی‌کنم، اما با اطمینان می‌توانم بگویم که سم بسیار به سازمان متعهد است. من و سم خیلی نزدیک با یک‌دیگر کار می‌کنیم و کسب و کار در کنار سم و تمامی اعضای راک‌استار گیمز بسیار لذت بخش است.

از بعد فرهنگی، من فقط پیشرفت‌های رو به جلو از راک‌استار گیمز و به طور کلی، رشد، تعهد و نوآوری از این برند دیده‌ام. فکر می‌کنم یکی از بهترین چیزها درباره شرکت‌های زیرشاخه و به طور کلی، مجموعه تیک-تو این است که انتقادپذیر هستیم. هدف ما این است که کاملا شفاف و روشن باشیم و همیشه نیز سعی می‌کنیم که بهتر عمل کنیم. من فکر می‌کنم که این موضوع در همه موارد درست باشد شرکت تیک-تو روی برند‌های زیرشاخه تاثیر گذار است و راک‌استار گیمز نیز استانداری جدیدی برای اینکه همیشه سعی کرده تا کیفیت عملیات‌های خود را چه به لحاظ روشی که آن‌ها عمل می‌کنند و چه به لحاظ فرهنگی، بهبود ببخشد.

من صراحتا خیلی به اینکه چقدر برند راک‌استار گیمز موثر عمل می‌کند، افتخار می‌کنم. فکر می‌کنم سال مالی جاری تاکنون برای آن‌ها، یکی از قوی‌ترین سال‌ها بوده است؛ منظورم از انتشار محتویات هم‌زمان برای بازی‌های Red Dead Online و GTA Online است تا فراهم کردن محتویاتی که رکورد‌هایی را به لحاظ درگیری و ایجاد هیجان در بازیکنان و همچنین درآمدزایی و سودآوری ثبت کرده‌اند. بنابراین، اوضاع از این بهتر نمی‌توانست باشد.

چند وقت پیش گزارشی منتشر شده بود از اینکه شرکت راک‌استار گیمز از سوی کمپانی تیک‌-تو تحت فشار قرار گرفته است تا مدل جدیدی از عرضه بازی‌ها را قبول کند که باعث می‌شد تا با سرعت بیشتری بازی‌ها را ساخته و عرضه کنند. هنوز معلوم نیست که این موضوع، یکی از دلایل جدایی دن هاوسر از مجموعه بوده است یا خیر.

در پایان، نظر شما درباره صحبت‌های مدیرعامل Take-Two درباره شرایط Rockstar Games چیست؟ دیدگاه‌های خود را با وبسایت دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: