بازی بعدی استودیو Hanger 13

اطلاعاتی از بازی بعدی توسعه‌ دهنده Mafia 3 طی ماه‌های آینده منتشر می‌شود

توسط میلاد شجری در ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۶:۴۰

شرکت تیک-تو اینتراکتیو در گزارشی اعلام کرد که طی ماه‌های آینده، اطلاعاتی جدیدی از بازی بعدی توسعه‌ دهنده Mafia 3 منتشر می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

شرکت تیک‌-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive)، کمپانی مادر شرکت‌های راک‌استار گیمز (Rockstar Games)، توکی گیمز (۲K Games) و پرایوت دویژن (Private Division)، روز گذشته گزارش مالی مربوط به سه ماهه سوم از سال مالی ۲۰۲۰ میلادی را منتشر کرد. در این گزارش، به میزان فروش برخی بازی‌های گذشته این کمپانی بزرگ نظیر؛ عبور فروش کلی بازی Red Dead Redemption 2 از ۲۹ میلیون واحد، اشاره شد. در این بین، جزییاتی از برنامه‌های آینده استودیو‌های تحت مالکیت شرکت تیک‌-تو نیز مشخص شد.

شرکت تیک-تو در گزارش مالی خود در جدیدترین اخبار بازی، به عنوان بعدی استودیو Hanger 13 اشاره کرده که ممکن است طی ماه‌های آینده اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر شود یا حتی، شاهد معرفی آن باشیم. آخرین ساخته استودیو Hanger 13 بازی جهان آزاد جنایی و اکشن Mafia 3 بود که برخلاف برخی مشکلات در هنگام انتشار و دریافت نقد‌های متوسط، توانست فروش خوبی را تجربه کند. برخی احتمال می‌دهند که Mafia 4 ممکن است عنوان بعدی این استودیو باشد که البته برای تایید این موضوع باید چند ماهی صبر کرد.

در این گزارش مالی همچنین به استودیو شعبه سیلیکون ولی از شرکت توکی (۲K Silicon Valley) که توسط موسس سابق استودیو اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) یعنی مایکل کاندری (Michael Condrey) اداره می‌شود نیز اشاره شد. به نظر می‌رسد که طی ماه‌های آینده، ممکن است اخبار جدیدی از این استودیو به گوش‌هایمان برسد. البته هنوز مشخص نیست که این اخبار مربوط به معرفی یک بازی جدید خواهد بود یا اطلاعاتی در زمینه ایده آن‌ها برای بازی بعدی.

با تمام این اوصاف، به نظر می‌رسد که سال جاری برای شرکت تیک-تو اینتراکتیو، سالی پرمشغله خواهد بود. در پایان، نظر شما درباره بازی بعدی توسعه‌ دهنده Mafia 3 یعنی استودیو Hanger 13 چیست؟ آیا امکان معرفی Mafia 4 وجود دارد؟ خوشحال می‌شویم نظرات خود را با وبسایت دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: