بازی-های-ریمستر-جدید-اکتیویژن

بازی های ریمستر جدید اکتیویژن همچنان درمرحله توسعه قرار دارند

توسط بهنام میرزائی در ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۲:۲۰

بازی های ریمستر جدید اکتیویژن طبق اعلام دوباره این کمپانی در مرحله توسعه قرار دارند و چند بازی از این لیست در سال جاری عرضه خواهند شد. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، به‌نظر می‌رسد که ریمسترها تبدیل به تجارت بزرگی برای اکتیویژن (Activision) شده است. این کمپانی تا چند سال پیش، در سطح قابل توجهی خودش را درگیر چنین پروژه‌هایی نمی‌کرد، اما با عرضه Crash Bandicoot N. Sane Trilogy، به‌نظر می‌رسد که فلسفه این کمپانی به‌طور کلی تغییر کرده است. از آن زمان آن‌ها دوباره بازی‌های Crash Team Racing و Spyro دو ریمستر دیگر راهی بازار کردند. حال به‌نظر می‌رسد که این روند برای اکتیویژن همچنان ادامه خواهد داشت.

این کمپانی در اکثر ارائه گزارش‌های مالی خود، اعلام کرده است که آن‌ها چندین عنوان «ریمستر» و «reimagined» در مرحله توسعه دارند. هیچ حدسی در مورد این بازی‌ها نمی‌توان زد، اما به‌نظر می‌رسد که هنوز هم بازی‌های Crash و Spyro زیادی وجود دارد که آن‌ها می‌توانند به‌سراغش بروند.

هنوز هیچ زمانی برای معرفی این بازی‌ها و پلتفرم‌هایی که قرار است مورد هدف باشند، مشخص نشده است. اکتیویژن تنها تائید کرده است که برخی از این بازی‌ها همین امسال منتشر خواهند شد. این شرکت لیست بلندبالایی از آثار نوستالژیک در کارنامه‌اش دارد و قبلا هم کار بازسازی چند عنوان کلاسیک را انجام داده‌اند. بنابراین می‌توان امیدوار بود که آن‌ها همچنان این روند را ادامه دهند.

نظرات خود را در مورد بازی های ریمستر جدید اکتیویژن با ما درمیان گذارید. آثار ریمستر قبلی این مجموعه را چه‌طور ارزیابی می‌کنید؟ فکر می‌کنید بازسازی عناوینی همچون Crash Bandicoot N. Sane Trilogy و Crash Team Racing چه تاثیری در روند این کمپانی بزرگ و پرآوازه داشته‌اند؟ در بخش کامنت‌ها نظرات خود را با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: