تریلر نهایی فیلم Mulan

تماشا کنید: تریلر نهایی لایواکشن Mulan در جریان مسابقه Super Bowl منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۷:۳۶

شرکت والت دیزنی در حاشیه مسابقه Super Bwol، تریلر نهایی لایواکشن Mulan را منتشر کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

شرکت والت دیزنی امروز در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون و در حاشیه مسابقه قهرمانی فوتبال آمریکایی که با نام Super Bowl شناخته می‌شود، تریلر نهایی از فیلم لایواکشن «مولان» (Mulan) را منتشر کرد. وقایع فیلم زمانی شروع می‌شوند که امپراطور کشور چین حکمی صادر می‌‌کند که از هر خانواده، یک مرد باید به ارتش اپراطوری ملحق شود تا از کشور در برابر محاجمین شمالی دفاع کنند. هوآ مولان که بزرگ‌ترین دختر یک جنگجوی شریف است، تصمیم می‌گیرد تا جای پدرش که در بستر بیماری به سر می‌برد، به ارتش ملحق شود. مولان که خود را به شکل یک مرد درآورده، باید قدرت درونی خود را آزاد کند و توانایی واقعی خودش را نشان دهد. این لایو اکشن یک ماجراجویی حماسی است که مولان را به یک جنگجوی بزرگ تبدیل می‌کند و برایش احترام یک ملت و افتخار پدرش را به همراه دارد.

در ادامه شما را دعوت می‌کنیم تا تریلر نهایی لایو اکشن Mulan را مشاهده کرده و نظرات خود را با وبسایت دنیای بازی به اشتراک بگذارید:

دریافت از آپارات | تماشا در یوتیوب

لیو ییفئی، بازیگر فیلم‌ «قلمرو فراموش شده» (The Forbidden Kingdom) در نقش هوآ مولان، دانی ین، بازیگر فیلم «روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان» (Rogue One: A Star Wars Story) در نقش فرمانده تانگ، جیسون اسکات لی در نقش بوری خان، یوسان ان در نقش چنگ هونگوی، گونگ لی در نقش شیانینگ، جت لی در نقش امپراطور، ران یوآن، آتکارش آمبودکار، راجر یوآن، زانا تانگ، تزی ما، روزالیند چائو، چنگ پی-پی، نلسون لی، دوآ دوآ، جیمی ونگ و چام هلپونا، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم  Mulan حضور یافته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

لایو اکشن Mulan توسط نیکی کارو کارگردانی شده است. ریک جافا، آماندا سیلور، الیزابت مارتین و آماندا سیلور فیلم‌نامه این اثر را براساس مجموعه اشعار «تصنیف مولان» (The Ballad of Mulan) نویسندگی کرده‌اند.

فیلم «مولان» (Mulan) برای اکران در تاریخ ۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۹ (۲۷ مارس ۲۰۲۰) برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: