صحبت های شاون لیدن در مورد حق مالکیت استودیوی Insomniacs Games

توسط بهنام میرزائی در ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۲:۰۸

صحبت های شاون لیدن در توئیتر ادامه دارد و این‌بار او یادی از کسب حق مالکیت استودیوی Insomniacs Games کرده است و آن را یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای زمان حضورش در پلی‌ استیشن می‌داند. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، شاون لیدن چند ماه پیش از سمت خود به‌عنوان رئیس استودیوهای جهانی سونی کناره‌گیری کرد، اما هنوز هم در توئیتر بسیار فعال است و صحبت‌ها و اظهارنظرهای زیادی در مورد سونی مطرح می‌کند. بعد از اینکه وی در مورد انتشار بازی Dreams ساخته استودیوی Media Molecule صحبت کرد، حال شاون لیدن دیروز دوباره توئیتی منتشر کرده و در مورد استودیوی دیگر سونی صحبت کرده است. این توئیت را که به‌همراه تصویری از یک مجسمه منتشر شده است، در ادامه می‌خوانیم:

زمان می‌گذرد. با این حال یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای من این بود که شانس کار با پلی‌استیشن را داشته‌ام. خیلی خوب بود. درست است، Insomniacs به بزرگ بودن خودت ادامه بده!

صحبت-های-شاون-لیدن

اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، توسعه دهنده بازی‌هایی همچون Ratchet and Clank و Spider-Man، به‌طور رسمی در سال ۲۰۱۹ تبدیل به یکی از استودیوهای فرست پارتی سونی شد و لیدن دوباره این اتفاق را به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهایی دانست که در زمان حضور وی اتفاق افتاده است. با نگاهی به استعدادهای موجود در این استودیو و سابقه‌ کاری‌ آن‌ها، می‌توان تصور کرد که چرا او چنین احساسی دارد.

درحالی که Insomniac Games به‌احتمال زیاد روی ساخت دنباله بازی Spider Man متمرکز شده است، ممکن است آن‌ها پروژه‌های دیگری هم در دست ساخت داشته باشند. گزارش‌ها حاکی از آن است که بازی جدید Ratchet and Clank در دست ساخت است و سونی هم تائید کرده است که هنوز هم حق مالکیت Sunset Overdrive را در اختیار دارند و طرفداران امیدوارند که سونی بالاخره به‌سراغ این مجموعه‌هایش خواهد رفت یا خیر.

نظرات خود را در مورد صحبت های شاون لیدن با ما در میان گذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: