صحبت-های-فیل-اسپنسر-در-ژاپن

صحبت های فیل اسپنسر در ژاپن با استودیوها و توسعه‌ دهنده‌ها در مورد E3 2020

توسط بهنام میرزائی در ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۱:۳۸

صحبت های فیل اسپنسر در ژاپن پیرامون مسائل مختلف از جمله کنسول Xbox Series X، نمایشگاه E3 2020 و سرویس‌های مختلف ایکس باکس ادامه دارد و اسپنسر بعد از یک‌ هفته اطلاعاتی را منتشر کرده است. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، فیل اسپنسر اخیرا در توئیتر خود اعلام کرده بود که در ژاپن به‌سر می‌برد و با استودیوهای مختلف و توسعه دهنده‌گان در مورد سال ۲۰۲۰ و اهداف‌شان صحبت می‌کند. حال به‌تازگی با گذشت یک هفته از حضور اسپنسر در ژاپن، مجددا توئیتی منتشر کرده و به‌طور خلاصه در مورد گفتگوهای متنوع وی با توسعه‌دهندگان و ناشران ژاپنی صحبت کرده است.

اسپنسر اضافه کرد که او با استودیوها و ناشران مختلف در مورد E3 2020 صحبت کرده است و موارد دیگری از جمله Xbox Series X، سرویس گیم پس و پروژه xCloud محورهای دیگر این گفتگوها بوده است. مایکروسافت اخیرا تائید کرده بود که در مراسم E3 امسال شرکت خواهد کرد و این گفتگوها می‌توان نشان محکمی برای حضور قدرتمند ایکس باکس در این نمایشگاه باشد. اگرچه مشخص است که اسپنسر در این بازه زمانی چیزی در این مورد نخواهد گفت، اما با توجه به ابراز علاقه مکرر وی در زمینه کار با استودیوهای ژاپنی، امید است که وی در مورد امکان همکاری گسترده با استودیوهای ژاپنی صحبت‌هایی را مطرح کند. توئیت وی را در ادامه می‌بینید:

هفته‌ی شگفت‌انگیزی در ژاپن بود، ما در مورد Xbox Series X، سرویس Game Pass و پروژه xCloud با استودیوها و ناشران ژاپنی صحبت کردیم. بازی‌های معرفی شده و نشده‌ی زیادی را با هم بازی کردیم، در مورد نمایشگاه E3 2020 و بازی‌های آینده صحبت کردیم. همیشه استعدادهای خلاق و شگفت‌انگیزی در ژاپن وجود داشته است و من این را می‌دانم.

باتوجه به چگونگی فعالیت اسپنسر با توسعه‌ دهنده‌ها و ناشران ژاپنی و جلب حمایت آن‌ها در قبال ایکس باکس و گسترده شدن این برند در ژاپن، شنیدن این خبرها اصلا جای تعجبی ندارد. امیدواریم که در آینده اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر شود و شاهد روندی هیجان‌انگیز تر باشیم.

نظرات خود را در مورد صحبت های فیل اسپنسر در ژاپن با ما در میان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: