شبکه AMC درحال رایزنی برای تمدید فصل سوم سریال The Terror است

شبکه AMC درحال رایزنی برای تمدید فصل سوم سریال The Terror است

توسط سپهر گلمکانی در ۸ بهمن ۱۳۹۸ , ۲۰:۰۱

گویا شبکه کابلی AMC قصد دارد سریال تحسین برانگیز «ترس» (The Terror) را برای فصل سوم نیز تمدید کند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

بنا بر گزارش وب‌سایت «ددلاین» (Deadline)، اخیراً شرکت فیلم‌سازی «اسکات فری» (Scott Free Production) طرح‌ها و ایدههای جدیدی به شبکه‌ AMC ارائه داده و شبکه نیز در حال بررسی و انتخاب طرح مناسب برای ساخت فصل سوم سریال است.

«سارا بارنت» (Sarah Barnett)، مدیر بخش سرگرمی و استودیوهای شبکه‌ AMC پیرامون تمدید کردن فصل سوم سریال The Terror گفته است:

من عاشق طرح ترکیبی ژانر وحشت و تاریخی هستم. وحشت یک روش استعاری برای گفتگو پیرامون انسان بودن و احساسات مبهم است که ما آن‌ها را حس می‌کنیم. این فوق‌العاده است؛ بنابراین ترکیب مفهوم وحشت در چنین برهه تاریخی مهم و خاص یک ریسک بزرگ تلقی می‌شود؛ مثل کاری که ما در فصل دوم سریال انجام دادیم که واقعه بازداشت دسته‌ جمعی ژاپنی‌ها در آمریکا را به نمایش گذاشتیم که واقعاً جالب از آب در آمد. ما کنجکاو هستیم که چگونه این مجموعه را ادامه دهیم و ببینیم چه چیزی به کارمان می‌آید. ما نمی‌خواهیم که همان کارهای قبلی را انجام دهیم که فصل سوم هم این‌چنین به نظر برسد.

فصل اول سریال آنتولوژی The Terror در ماه مارس سال ۲۰۱۸ از شبکه‌ AMC پخش شد که داستان یک کشتی در عصر ویکتوریا را شرح می‌داد که در طول ماجراجویی در دریای یخ‌زده با نفرینی کشنده مواجه می‌شوند. فصل دوم سریال نیز در اوت سال ۲۰۱۹ پخش شد که داستان بازداشت‌ دسته‌ جمعی ژاپنی‌ها در اردوگاهی در آمریکا را شرح می‌داد که با نیروی شیطانی و تغییر شکل‌دهنده مواجه می‌شوند. «ریدلی اسکات» (Ridley Scott)، «مکس برونشتاین» (Max Brorenstein)، «اسکات لمبرت» (Scott Lambert)، «دیوید زوکر» (David Zucker) و «الکساندر وو» (Alexander Woo) تهیه کنندگان اجرایی این سریال هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: