فصل-دوم-بازی-Fortnite

فصل دوم بازی Fortnite از اول اسفند شروع می‌شود

توسط بهنام میرزائی در ۸ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۳:۱۳

گویا فصل دوم بازی Fortnite از چپتر دوم آن، ماه آینده شروع خواهد شد و اپیک گیمز قصد دارد که از موتور جدید خود برای بازی رونمایی کند. همراه با دنیای بازی می‌توانید از جزئیات این فصل باخبر شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، بتل رویال محبوب این روزهای صنعت بازی یعنی فورتنایت، ابتدای ماه آینده میزبان فصل دوم خود خواهد بود. این در حالی است که فصل چهارم بازی اپکس لجندز (Apex Legends) هم ماه آینده شروع خواهد شد. اپیک گیمز این اطلاعات را از طریق وبسایت رسمی خود به‌اشتراک گذاشته است و اشاره داشت به اینکه فصل دوم اجزای جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد، اما هنوز آماده نشده‌اند تا به‌طور عمومی به‌ بازیکنان معرفی شود. برای اینکه بازیکنان این بازه زمانی تا رسیدن فصل دوم را راحت‌تر سپری کنند، اپیگ گیمز یک‌سری چالش‌های جدید و رویداد دوهفته‌ای را به بازی اضافه خواهد کرد.

ماه آینده با رسیدن فصل دوم این چپتر، اپیک گیمز بروزرسانی ۱۱.۵۰ بازی را منتشر خواهد کرد که موتور فیزیکی بازی را به سیستم فیزیکی Unreal Engine’s Chaos تبدیل می‌کند. توسعه دهنده بازی می‌گوید، آن‌ها با این کار قصد دارند تا مطمئن شوند که فورتنایت هنوز هم حس و حال یک فورتنایت واقعی را می‌دهد.

اکتبر سال گذشته نقشه اصلی بازی فورتنایت نابود شده و برای چند روز بازی از دسترس خارج شد. این مقدمه‌ای برای شروع چپتر دوم بازی بود و بعد از همین روزها، نقشه جدید به‌همراه وسایل و المان‌های جدید به‌بازی اضافه شد.

باید صبر کرد و دید که موتور جدید بازی چه عملکردی خواهد داشت و جنبه‌های بالقوه بازی را چه‌طور دچار تغییر خواهد کرد. نظرات خود را در مورد فصل دوم بازی Fortnite با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: