شایعه-های-تاخیر-بازی-Cyberpunk-2077

شایعه های تاخیر بازی Cyberpunk 2077 از جانب توسعه دهنده آن تکذیب شد

توسط بهنام میرزائی در ۶ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۱:۲۵

شایعه های تاخیر بازی Cyberpunk 2077 بعد از تائید تاخیر ۵ ماهه آخرین ساخته سی دی پراجک رد، مطرح می‌شود و اخیرا توسعه دهنده بازی با تکذیب آن‌ها، دلیل اصلی آن را فرصتی برای بهتر شدن بازی عنوان می‌کند. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، درحالی که امسال بازی‌های بزرگی عرضه خواهد شد، سایبرپانک ۲۰۷۷ شانس این را دارد که در صدر موردانتظار ترین بازی‌های سال قرار بگیرد. این بازی در ابتدا قرار بود که ماه آوریل عرضه شود، اما همین چند روز پیش بازی به‌مدت ۵ ماه تاخیر خورد و تاریخ انتشار جدیدی در ماه سپتامبر برایش مقرر شد. شایعاتی نشان می‌دهد که دلیل اصلی این تاخیر عملکرد ضعیف نسخه ایکس باکس وان بازی بوده است. حال به‌نظر می‌رسد که یکی از توسعه دهندگان بازی آب سردی روی این تئوری ریخته است و به‌نظر نمی‌رسد که حقیقت داشته باشد.

کوری بارلوگ کارگردان بازی God of War اخیرا پستی در رابطه با این شایعه در توئیتر منتشر کرده است و می‌گوید که عملکرد ضعیف یک بازی روی هر سیستمی قبل از به‌اتمام رسیدن مراحل ساخت آن (گلد شدن بازی) امری طبیعی و رایج است. بنزنزیمنرن یکی از توسعه دهندگان بازی در یکی از فروم‌های سی دی پراجک رد این سخن بارلوگ را تائید می‌کند و می‌تواند اطمینان خاطر بزرگی برای طرفداران این اثر باشد. در این فروم می‌خوانیم:

کوری بارلوگ به‌نقطه عالی اشاره کرده است، البته که ما بازی را برای ایکس باکس وان بهینه می‌کنیم، این کار را برای پلی‌استیشن ۴ و PC هم انجام می‌دهیم، چرا که این‌ همان کاری است که آخرین مراحل توسعه بازی باید انجام دهید. وقتی که یک بازی ساخته می‌شود، بسیاری از بخش‌ها هنوز بهینه‌سازی نشده‌اند و دلیل این امر هم در جریان بودن آن‌ها است. این بخش‌ها بارها دچار تغییر می‌شوند و تا وقتی هم که به‌اتمام نرسند نمی‌توان بهینه‌سازی نهایی را روی آن‌ها انجام داد.

بنابراین طرح شایعه‌هایی مثل «آن‌ها بازی را به‌خاطر [Xbox One] X به‌تاخیر انداخته‌اند» خوب به‌نظر برسد، اما عاری از حقیقت است. همیشه دلایل زیادی برای این کار وجود دارد و در این بین، من تنها در قبال خودم می‌توانم صحبت کنم. بازی هنوز باگ‌های ساده‌ای دارد و تا جایی که می‌توانیم آن‌ها را برطرف می‌کنیم. هیچ برنامه پنهانی وجود ندرد و ما تنها برای بهتر شدن بازی کار می‌کنیم.

بنابراین، در پایان به‌نظر می‌رسد که این بازی به‌زمان بیشتری برای توسعه و رفع باگ نیاز ندارد و هیچ مسئله خاصی مثل شایعه بهبود عملکرد برای ایکس باکس وان وجود ندارد. توسعه دهنده بازی اعتقاد دارد که محصول نهایی ارزش این همه صبر کردن را دارد. بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ (۱۷ سپتامبر) عرضه خواهد شد.

نظرات خود را در مورد شایعه های تاخیر بازی Cyberpunk 2077 با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: