پازل جدید بازی Destiny 2

پازل Corridors of Time بازی Destiny 2 حل شد

توسط میلاد شجری در ۶ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۰:۰۰

به نظر می‌رسد که پازل Corridors of Time بازی Destiny 2 بعد از گذشت یک هفته حل شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

حدود دو هفته پیش بود که در ریست هفتگی بازی Destiny 2، بازیکنان با یک ماموریت جدید روبه‌رو شدند که آن‌ها را به Corridors of Time می‌برد. کمی بعد روشن شد که این ماموریت در واقع یک پازل پیچیده است که برای حل شدن نیاز به کار گروهی و کمک تقریبا تمامی بازیکنان Destiny دارد. امروز در جدیدترین اخبار بازی اما متوجه شدیم که به لطف تلاش شبانه‌روزی طرفداران، این پازل حل شده است.

طبق نوشته‌های کاربر وبسایت رددیت، برای دسترسی به این ماموریت، شما ابتدا به Mercury رفته و با Osiris صبحت کنید تا ماموریت را در اختیارتان بگذارد. سپس به Corridors of Time رفته و طبق تصویر زیر از راهرو‌ها عبور کنید تا با حل شدن پازل، یک Chromatic Weapon Core به شما داده شود. با دادن این Weapon Core به Saint-14 در Tower، یک ماموریت جدید به شما داده می‌شود که پاداش نهایی آن یک Exotic جدید به نام Bastion است که اسلحه‌ای از نوع Fusion Rifle محسوب می‌شود.

البته شما می‌توانید با گشتن در Corridors of Time به موارد دیگری چون تعداد ۱۹ قطعه داستانی و یک Emblem دسترسی پیدا کنید. برای دستیابی به این موارد، طبق تصویر زیر باید از راهرو‌های زمان عبور کنید. گفتنی است که فقط تا ریست هفتگی ۸ بهمن‌ماه فرصت دارید تا آن‌ها را دریافت کنید.

به نظر می‌رسد که این پازل پیچیده قرار نبود که تا قبل از ریست هفتگی بازی Destiny 2 در تاریخ ۸ بهمن‌ماه (۲۸ ژانویه) حل شود. همین امر، بازیکنان را به دستیابی به یک اسلحه Exotic مخفی امیدوار کرده بود. با این وجود، نمی‌توان از تلاش بازیکنان حل پازل و همچنین استودیو بانجی برای خلق همچنین پازلی قدردانی نکرد.

دیگر محتویات فصل Season of Dawn بازی Destiny 2 شامل Empyrean Foundation و رویداد فصلی Crimson Days می‌شود که طی هفته‌های آینده جزییات بیشتری درباره‌ آن‌ها منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: