نسخه-کامپیوتر-بازی-Resident-Evil-3

نسخه کامپیوتر بازی Resident Evil 3 از قفل دنوو استفاده خواهد کرد

توسط بهنام میرزائی در ۶ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۳:۳۴

گویا نسخه کامپیوتر بازی Resident Evil 3 هم مثل ریمیک سال گذشته از قفل امنیتی دنوو استفاده خواهد کرد و این مورد نمی‌تواند خبر خوبی برای بازیکنان نسخه کامپیوتر بازی باشد. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، علارغم اینکه به این زودی‌ها نمی‌توانیم Resident Evil 8 را تجربه کنیم، اما نسخه ریمیک بازی Resident Evil 3 روز به روز به ما نزدیک‌تر می‌شود و کپکام قصد دارد که تجربه ناب و جذاب دیگری به طرفداران هدیه کند، این در حالی است که بازیکنان نسخه PC بازی ممکن است نسبت به برخی از مسائل فارغ از کیفیت خروجی روی نسخه کامپیوتر بازی، حس خوبی نداشته باشند. اگرچه می‌دانیم که این بازی المان‌ها و بافت‌های ترمیم یافته بیشتری نسبت به Resident Evil 2 Remake خواهد داشت، اما آن‌ها اشتراک دیگری هم باهم دارند و گویا بازی Resident Evil 3 Remake هم توسط قفل دنوو عرضه خواهد شد.

همان‌طور که در صفحه رسمی استیم (Steam) بازی هم به‌آن اشاره شده است، ریمیک بازی رزیدنت اویل ۳ همراه با قفل امنیتی قدرتمند و جنجالی Denuvo بهره خواهد برد. سال گذشته بازی Resident Evil 2 Remake هم از این قفل استفاده کرد، اما حدودا بعد از یک سال نسخه استیم بازی، این قفل را از بازی حذف کرد. این نرم افزار امنیتی به‌دلیل اجرای بیش از حد در پس زمینه بازی شناخته می‌شود و به کیفیت اجرای خود بازی لطمه وارد می‌کند. همچنین قفل دنوو به‌خاطر کرک سریع و آسان هم شهرت یافته است و صرف نظر از تمام این‌ها، این قفل امنیتی در ریمیک بعدی جهان ترس و بقا هم به‌کار گرفته خواهد شد.

بازی Resident Evil 3 Remake در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ (۳ آوریل) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و PC عرضه خواهد شد. نظرات خود را در مورد نسخه کامپیوتر بازی Resident Evil 3 با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید این قفل چه تاثیری روی کیفیت بازی خواهد داشت و چه مقایسه‌ای بین نسخه سال گذشته و امسال می‌کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: