رده‌بندی سنی بازی دریمز

رده‌بندی سنی Dreams به نسخه‌های دمو بازی اشاره می‌کند

توسط میلاد شجری در ۶ بهمن ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

رده‌بندی سنی Dreams از سوی گروه ESRB به وجود نسخه‌های دمو از بازی انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ اشاره می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

تقریبا دو هفته تا انتشار بازی موردانتظار Dreams برای پلی‌استیشن ۴ فاصله داریم. بازی مدت زیادی را در دست توسعه گذرانده و چندی پیش یک بتای طولانی از آن نیز منتشر شد. به نظر می‌رسد که کمپانی سرگرمی‌های تعاملی سونی (SIE) و استودیو مدیا مولکول (Media Molecule) امید‌های زیادی به بازی دریمز دارند و باید صبر کرد و دید که این امید‌ها به ثمر خواهد نشست یا خیر.

حال در جدیدترین اخبار بازی، عنوان Dreams از سوی هیئت رده‌بندی سنی نرم‌افزار‌های سرگرمی (ESRB) رده‌بندی شده است. بازی توانسته رده‌بندی T یا نوجوان را دریافت کند که آن را برای مخاطبین ۱۳سال به بالا مناسب می‌کند. جزییات کامل درباره این رده‌بندی را می‌توانید در این لینک مشاهده نمایید. در این توضیحات به وجود نسخه‌های دمو از بازی Dreams نیز اشاره شده است که شامل حمله حیوانات به یکدیگر در مبارزات از زاویه دوربین سوم شخص و استفاده از چکش و غیره می‌شود. هنوز مشخص نیست اما این امر می‌تواند اشاره‌ای به بخش تک‌نفره داستانی از بازی Dreams که شامل سه سناریو مختلف با سبک هنری و گیم‌پلی متفاوت است، اشاره داشته باشد.

دمو‌های قابل بازی از Dreams شامل بازی‌هایی می‌شود که شخصیت‌های حیوانی با یکدیگر در قالب مبارزات با استفاده از اسلحه سرد در زاویه دوربین سوم شخص، درگیر می‌شوند. شخصیت‌ها از چکش‌ها و موارد دیگر برای حمله به دشمنان خیالی استفاده می‌کنند.

بازی Dreams در تاریخ ۲۵ بهمن‌ماه ۹۸ (۱۴ فوریه ۲۰۲۰) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار می‌گیرد. در این میان، شایعه‌هایی به عرضه نسخه کامپیوتر از بازی نیز اشاره می‌کنند که البته هنوز واکنشی از سوی سونی و استودیو مدیا مولکول به همراه نداشته و تایید نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: