تیک تو, بازی های در دست ساخت راک استار

کمپانی Take-Two می‌خواهد تعداد بازی های در دست ساخت راک استار افزایش یابد

توسط محسن شجاعی در ۳ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۶:۳۳

Take-Two Interactive، کمپانی مادر راک استار این شرکت را تحت فشار قرار داده تا روند عرضه بازی‌های خود را کوتاه‌تر کند. همچنین تیک تو به دنبال این است که تعداد بازی های در دست ساخت راک استار افزایش یابد. برای اطلاع از آخرین اخبار گیم، با دنیای بازی همراه باشید.

طی دهه گذشته میلادی، فرآیند توسعه و عرضه بازی توسط راک استار، به شدت کند پیشروی می‌کرد به طوری که بازه عرضه یک بازی از راک استار تا بازی دیگر حدود چهار الی پنج سال طول می‌کشید. آی‌پی‌های ساخته شده توسط راک استار در دهه گذشته به دو مجموعه Grand Theft Auto و Red Dead Redemption خلاصه می‌شود. راک استار برای نسل فعلی فقط و فقط بازی Red Dead Redemption 2 را عرضه کرد، البته اگر بازی میان نسلی GTA V را فاکتور بگیریم.

مسلما، کیفیت محصول نهایی راک استار بی نظیر است و بهترین دلیل را برای اینکه چرا فرآیند ساخت بازی توسط راک استار طولانی است، ارائه می‌کند. اما به نظر می‌رسد این رویه در نسل آینده تغییر خواهد کرد. بر اساس توئیت کارمند معروف راک استار به نام SWEGTA، کمپانی مادر راک استار، Take-Two Interactive این شرکت را مجبور به ساخت و عرضه بازی‌ها در مدت زمان کم‌تر از نسل فعلی و نسل گذشته می‌کند. همچنین تیک تو به دنبال این است که تعداد بازی های در دست ساخت راک استار افزایش یابد. به گفته SWEGTA با اینکه این تصمیم تیک تو سبب می‌شود مجموعه‌های بزرگ و مطرح راک استار مانند Red Dead و  GTA مدتی به حاشیه رانده شوند اما، مجموعه‌های کوچک‌تر مانند Bully ،Midnight Club و Manhunt فرصت دیده شدن پیدا می‌کنند:

تیک تو راک استار را مجبور کرده به روند ساخت و عرضه بازی‌های بیشتر در مدت زمان کم‌تر مانند نسل‌های گذشته بازگردد.

با اینکه این تصمیم به ضرر مجموعه‌های بزرگ‌تر مانند GTA و Red Dead است اما، ممکن است راک استار را تشویق کند که روی مجموعه‌های کوچک‌تر خود مانند Bully و Manhunt تمرکز کند.
— SWEGTA (@SWEGTA) January 17, 2020

نظر شما چیست؟ آیا این تصمیم تیک تو باعث بازگشت مجموعه‌های قدیمی و خاطره‌انگیز می‌شود یا به کیفیت و محبوبیت مجموعه‌هایی نظیر GTA و Red Dead ضربه می‌زند؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با دنیای بازی در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: