Last of Us 2,ناتی داگ,عرضه Last of Us 2 برای PC

فرصت‌های شغلی ناتی داگ از احتمال عرضه Last of Us 2 برای PC خبر می‌دهد

توسط محسن شجاعی در ۳ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۵:۵۹

بر اساس آگهی استخدام جدید ناتی داگ، این استودیو به دنبال برنامه نویس آشنا به DirectX 12 است و بنابراین احتمال عرضه Last of Us 2 برای PC وجود دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای گیم، همراه دنیای بازی باشید.

بازی جدید استودیو ناتی داگ، The Last of Us Part 2 خردادماه سال آتی برای کنسول PS4 عرضه می‌شود و سازندگان به دنبال این هستند مانند عناوین گذشته خود سطح بازی‌های انحصاری سونی را ارتقا دهند. بر اساس آگهی جدید استخدامی که ناتی داگ منتشر کرده، این استودیو به دنبال استخدام افراد مجرب است که در زمینه “معماری کارت‌های گرافیک” توانمند هستند.

این آگهی مشخصا به این نکته اشاره می‌کند که فرد مورد نظر باید به معماری کارت گرافیک Nvidia CUDA و AMD CGN اشراف کامل داشته باشد و تجربه کار با DirectX 12 یا Vulkan و همچنین تجربه برنامه نویسی کنسول یا PC را دارا باشد. هدف از استخدام برنامه نویس “توسعه و پیاده سازی تکنیک‌های رندر بازی در دست توسعه The Last of Us Part 2” است.

از این آگهی استخدام چندین برداشت می‌توان کرد، محتمل برداشت این است که ناتی داگ به دنبال برنامه نویسی مجرب آشنا به کارت‌های گرافیک است تا بازی خود را برای کنسول PS5 که از معماری AMD بهره می‌برد پورت کند. احتمال دوم این است که سونی قصد دارد در کنار عناوینی که پیش‌تر شایعه پورت آن‌ها برای PC مطرح شده بود، بازی لست آو آس ۲ را نیز برای PC عرضه کند. چندی پیش شایعه مبنی بر عرضه دو بازی انحصاری سونی، Dreams و Horizon Zero Dawn برای رایانه‌های شخصی مطرح شده بود.

شاید در نگاه اول احتمال عرضه Last of Us 2 برای PC بسیار کم رنگ جلوه کند اما، قطعا با توجه به این آکهی جدید ناتی داگ، غیرممکن نیست.
بازی لست آو آس ۲ در حال حاضر برای کنسول PS4 در دست توسعه است و در روز جمعه نهم خردادماه ۹۹ (۲۹ام می ۲۰۲۰) روانه بازار خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: