گیم-پلی-بازی-DOOM-Eternal

گیم پلی بازی DOOM Eternal بیش از ۲۲ ساعت به‌طول خواهد انجامید

توسط بهنام میرزائی در ۲ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۰:۳۵

گیم پلی بازی DOOM Eternal در بخش داستانی بیش از ۲۲ ساعت به‌طول خواهد انجامید و علاقه‌مندان از همان ابتدا وارد جهنمی می‌شوند که مهارت در آن بزرگت‌ترین موهبت‌تان خواهد بود. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، باتوجه به تریلرها و فوتاژهایی که اخیرا از بازی DOOM Eternal ساخته id Software، می‌توانیم انتظار یک بازی بزرگ را داشته باشیم. در کنار توانایی‌های جدید، سلاح‌های نو و اسرار پشت پرده بیشتر، موارد بیشتری هم در مورد کمپین آن وجود دارد. هوگو مارتین مدیر خلاق این بازی طی صحبتی که با گیم‌اسپات (GameSpot) داشته است اعلام کرد که بخش کمپین این بازی حدود ۲۲ ساعت به‌طول خواهد انجامید.

همان‌طور که مارتین این‌طور خاطرنشان می‌کند، «ما از آغاز تا پایان شما را وارد جهنمی بزرگ می‌کنیم و یک تجربه ۲۲ ساعته انتظارتان را می‌کشد». همان‌طور که در پیش‌نمایش‌های قبلی بازی هم به آن اشاره شده بود، مارتین اضافه کرد که «در دو سه مرحله اول بازی بدون شک چیزی بیش از آن‌چه که در DOOM 2016 تجربه کرده بوده‌اید خواهید داشت».

ما تاکنون ترکیبی از تیراندازی، اکتشاف، جمع‌آوری کلید و حالت پلتفورمینگ بازی را دیده‌ایم. هرچند می‌توان چیزهای بسیار بیشتری انتظار داشت.

بخش سرگرم‌کننده بازی در ماهرانه عمل کردن است، چرا که قدرت فانتزی چیزی است که شما بدستش خواهید آورد… بازی به شما امکان می‌دهد که چنین قدرتی را به نمایش گذارد. حالت سوم شخص بازی عالی کار می‌کند، بگذارید ببینیم که شما چه می‌کنید. این بروس لی است که به‌سمت دوجو حرکت می‌کند. من می‌روم که ۳۰ نفر را نابود کنیم، می‌دونستید؟

علاوه بر تمام این‌ها، بازیکنان می‌توانند به‌سراغ اسرار مختلف و چالش‌های پیشرو بروند. قلعه رستاخیز بازی سهم نسبتا بزرگی از کارهای شما در بخش داستانی بازی دارد، مانند زندان شیطانی که به شما امکان می‌کند مهارت‌های خود را تمرین کنید و با تجربه چالش‌های بیشتر، مهارت‌های خود را ارتقا دهید. سلاح‌ها و کاستوم‌های بیشتری هم برای آنلاک کردن وجود خواهد داشت.
بازی DOOM Eternal در تاریخ ۱ فروردین ۹۹ (۲۰ مارس) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و PC منتشر می‌شود.

نظرات خود را در مورد گیم پلی بازی DOOM Eternal با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: