فیل-اسپنسر-در-ژاپن

فیل اسپنسر در ژاپن با استودیوها و ناشران در مورد سال ۲۰۲۰ صحبت می‌کنند

توسط بهنام میرزائی در ۲ بهمن ۱۳۹۸ , ۰۹:۳۰

فیل اسپنسر در ژاپن روزگار خوشی را می‌گذارند و گویا بالاخره می‌تواند زمان مناسبی برای صحبت پیرامون خرید یک استودیوی ژاپنی زیر پرچم ایکس باکس باشد. چیزی که فیل اسپنسر سال‌ها آرزویش را داشته است. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، در طی چند سال گذشته مایکروسافت با خرید استودیوهای جدید سعی در تقویت تیم استودیوهای ایکس باکس بوده است و با اینکار تمرکز بیشتری روی ارائه محتوا برای سرویس گیم‌ پس (Game Pass) خود نشان داده است. باوجود تمام این استودیوهای جدید، هنوز هم نبود یک استودیوی آسیایی در زیر پرچم ایکس باکس احساس می‌شود. مایکروسافت هم بارها و بارها از علاقه‌مندی خود برای داشتن یک استودیوی ژاپنی سخن گفته است. حال رئیس ایکس باکس به‌تازگی اعلام کرده که اوقات خوب و جذابی را در ژاپن می‌گذراند.

فیل اسپنسر در حساب رسمی خود در توئیتر گفت که از بازگشت به ژاپن بسیار خوشحال است. او می‌گوید که آن‌ها در مورد سال ۲۰۲۰ و فرای آن، با استودیوهای مختلف به گفت و شنود می‌پردازند. شنیده‌ها حاکی از آن است که اسپنسر لحظات بسیار خوبی را در این کشور تجربه می‌کند، اما اگر خبرهای دیگری از این سفر بیرون بیاید، جای شگفتی خواهد بود.

ما می‌دانیم که Xbox نمایش قدرتمندانه‌ای در مراسم E3 امسال خواهد داشت؛ مخصوصا غیبت دوباره سونی که می‌تواند فرصت مناسبی را برای عرض اندام ایکس باکس فراهم کند و در مراسم امسال هم بی‌رقیب باشد. حال سوال اینجاست که این سفر می‌تواند مایکروسافت را در آستانه خرید یک استودیوی ژاپنی قرار دهد؟ به‌طور قطع می‌دانیم که اسپنسر سال‌ها چنین نظری داشته است و تنها زمان می‌تواند تعیین کند که این موضوع چه‌زمانی اتفاق خواهد افتاد.

نظرات خود را در مورد روند حضور فیل اسپنسر در ژاپن با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید اکنون زمان مناسبی برای اضافه شدن یک استودیوی ژاپنی در آستانه ورود به نسل نهم بازی‌ها است؟ در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: