نسخه-فیزیکی-بازی-Little-Town-Hero

نسخه فیزیکی بازی Little Town Hero بهار سال آینده برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد

توسط محمد اسفندیار در ۳۰ دی ۱۳۹۸ , ۲۳:۳۳

بازی Little Town Hero ساخته استودیو گیم فریک (Gamefreak) در تاریخ ۲۵ مهر ماه عرضه شد، حال به‌نظر می‌رسد که نسخه فیزیکی بازی Little Town Hero توسط NIS آمریکا برای نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.همراه دنیای بازی باشید.

در پی اخرین اخبار بازی نسخه فیزیکی بازی Little Town Hero شامل یک نسخه آرت بوک، پوستر، مجموعه‌ای از پین‌ها، موسیقی متن اصلی بازی و جعبه کالکشن خواهد بود. بازیکنان می‌توانند این مجموعه را ازطریق سایت فروشگاه آنلاین NIS آمریکا به‌قیمت ۴۹.۹۹ دلار پیش‌خرید کنند. باید یادآور شویم که تعداد محدودی از این نسخه فیزیکی به‌فروش می‌رسد. در ادامه می‌توانید محتویات این کالکشن را مشاهده کنید.

Dazzitها دارای دو متغییر دفاع و حمله هستند و در زمان مبارزه هرکدام که متغییرهای بیشتری داشته باشد می‌تواند Dazzit حریف مقابل را نابود کند. زمانی که تمام Dazzitها در میان دو مبارز به‌اتمام برسد، آن نوبت از بازی تمام شده و نوبت جدیدی آغاز می‌شود. حال بازیکن باید تلاش کند تا بدون نابود شدن تمام Dazzitهای خود در هر نوبت، Dazzitهای حریف را به‌کلی نابود کند. با نابود کردن تمام حمله‌های حریف، فرصتی به بازیکن داده می‌شود تا به‌صورت مستقیم به دشمن حمله کند و یکی از قلب‌های او را از بین ببرد. اگر بتوانید در هر مبارزه تمام قلب‌های حریف را نابود کنید، برنده آن مبارزه خواهید شد.

نسخه Physical بازی Little Town Hero

طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه رسمی بازی Little Town Hero، خلاصه داستان این بازی به‌شرح زیر است:

داستان بازی Little Town Hero در روستایی دورافتاده واقع‌در لبه دنیا جریان دارد. تنها دروازه‌ای که به خارج از این روستا راه دارد، توسط یک قلعه به‌شدت محافظت می‌شود و اهالی روستا نمی‌توانند آن مکان را ترک کنند. بیشتر روستاییان به خارج شدن از این مکان فکر نمی‌کنند و از زندگی روزمره خود راضی هستند. گرچه شخصیت مثبت این بازی نسبت‌به دیگران کمی متفاوت‌تر فکر می‌کند. او قصد دارد تا دنیای بیرون از این روستا را ببیند.

یک روز، هیولایی در روستا ظاهر می‌شود و روستاییان را شوکه می‌کند، زیرا تا آن لحظه هیچ‌کس از وجود این موجودات خبر نداشته است. قهرمان داستان با استفاده از سنگ قرمز مرموزی که در معدن پیدا کرده بود، می‌تواند با دشمنان خود مبارزه کند. او در مسیر دفاع از دهکده خود، به‌تدریج رازهایی را درباره وجود هیولاها و سنگ‌های مرموز کشف می‌کند.

بازی Little Town Hero در تاریخ ۲۵ مهر ماه برای پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: