نینتندو سوئیچ,جوی کان

شماتیک جدید فاش شده جوی کان متصل سوئیچ با قلم را نمایش می‌دهد

توسط محسن شجاعی در ۳۰ دی ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۴

در شماتیک جدیدی که توسط نینتندو متشر شده، نسخه آپدیت شده سوئیچ به همراه جوی کان متصل به وسیله قلم را نمایش می‌دهد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای گیم، در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

به نظر می‌رسد کمپانی ژاپنی نینتندو با انتشار طرح ثبت شده جدید از نینتندو سوئیچ به همراه جوی کان متصل، در آستانه معرفی این نسخه خاص از سوئیچ است. این طرح نشان می‌‌دهد که نینتندو قصد استفاده از یک قلم در کنار جویکان را در این نسخه سوئیچ  دارد. به گزارش وبسایت Siliconera، این طرح ۳۰ام دی‌ماه ( ۱۶ام ژانویه) در دفتر ثبت اختراعات نینتندو در آمریکا منتشر شده‌است. به نظر می‌رسد در این طرح جدید قلم نوک گردی به انتهای سمت راست جوی کان از طریق یک سری بند متصل شده‌است.

جوی کان,نینتندو سوئیچ

این طرح شامل جزئیات خوبی از قابلیت‌های اتصال جدید جوی کان را نمایش می‌دهد و این بدین معانست که آن‌ها مدت‌هاست مشغول کار روی این طرح هستند. طبق اطلاعات موجود روی طرح، قلم جدید در اتصال با جوی کان کار می‌کند. همچنین چندین مثال از طریق مکان قلم با فشردن دکمه‌های جوی کان وجود دارد.

اخیرا ویدیویی از جراحی مغز توسط دکتر کاواشیما (Dr.Kawashima) به کمک نینتندو سوئیچ منتشر شد. در این ویدیو مراحل جراحی روی صفحه لمسی سوئیچ به وسیله قلم وارد می‌شد که بسیار به قلم‌های منتشر شده در این طرح شباهت دارند.

شماتیک منتشر شده برای اولین بار در ژوئن سال گذشته فاش شد، این در حالی است که طرح قلم به تنهایی در دسامبر ۲۰۱۹ منتشر شد. نینتندو مدتی است مشغول بررسی ایده جویکان متصل است.

تا کنون هیچ خبر رسمی‌ای از سوی نینتندو منتشر نشده‌است اما، اگر این طرح به مرحله اجرا برسد، به نظر شما کاربردی خواهد بود؟ لطفا نظرات خود درباره این طرح جدید و قابلیت استفاده از قلم لمسی را با دنیای بازی در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: