دنباله-بازی-The-Order-1886

شایعه: دنباله بازی The Order: 1886 برای کنسول‌های نسل بعد در حال توسعه است

توسط بهنام میرزائی در ۳۰ دی ۱۳۹۸ , ۱۶:۱۱

گویا دنباله بازی The Order: 1886 برای کنسول‌های نسل بعد در حال توسعه است و بعد از موفقیت عالی اولین نسخه بازی در سال ۲۰۱۵، استودیو برنامه‌های بزرگ برای شروع عالی نسل بعد دارد. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، با نزدیک شدن به نسل بعد صنعت بازی، حدس و گمان‌های زیادی پیرامون بازی‌هایی که استودیوهای مختلف برای کنسول‌های جدید عرضه خواهند کرد، مطرح می‌شود. به‌نظر می‌رسد یکی از این شایعات دنباله بازی The Order: 1886 است که سال ۲۰۱۵ برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شده بود و احتمال می‌رود که توسط Ready At Dawn در حال توسعه باشد.

این در حالی است که شخصی با نام کاربری BlackOsiris پستی را در NeoGAF در این رابطه منتشر کرده است. او پیش از این جزئیات پلی‌استیشن ۴ پرو در سال ۲۰۱۶ را به‌درستی فاش کرده بود. او در این پست از تریلری صحبت می‌کند که در آن فردی مسلح همراه با یک وسیله سبک روی دوشش با یک فرد چشم زرد رو در رو می‌شود و موجودات زیادی در این محیط کم‌نور به‌سختی دیده می‌شوند. هیولا مردی را در یک اتاق به‌دام می‌اندازد و می‌گوید «من پیدات کردم». سپس این تریلر با یک صفحه که نام بازی در آن نقش می‌بندد به پایان می‌رسد.

اگرچه این پست صراحتا به بازی اشاره نمی‌کند، اما BlackOsiris می‌گوید که طراحی شخصیت اصلی بازی غیرممکن است که به‌چیزی جز بازی The Order: 1866 اشاره کند و بارها در گذشته به این بازی اشاره شده است. از بنابراین چندین دلیل دیگر در کنارهم قرار می‌گیرند تا در نهایت تنها گزینه‌ای که می‌توانیم به آن فکر کنیم، دنباله بازی The Order: 1866 است.

نکته جالب اینجاست که وقتی طبق تائید BlackOsiris، این بازی برای پلی‌ استیشن ۵ و ایکس باکس سریز ایکس عرضه شده و بازی مولتی پلتفرم خواهد بود. اگرچه نمی‌توان مطمئن بود که این مورد چه‌طور برای یک بازی همچون The Order: 1886 می‌تواند امکان پذیر باشد. ما می‌دانیم که استودیوی Ready At Dawn در حال توسعه یک بازی بزرگ است. در حالی که اولین نسخه بازی هنوز هم در طی این چند سال به فروش خوب خود ادامه می‌دهد و در زمان عرضه هم مورد توجه منتقدین و طرفداران قرار گرفت، هنوز هم باید صبر کرد و دید که ساخت دنباله این بازی چقدر می‌تواند حقیقت داشته باشد.

نظرات خود را در مورد دنباله بازی The Order: 1886 با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: