اسپیدران,مورتال کامبت 3,رکورد اسپیدران بازی Mortal Kombat 3

رکورد اسپیدران بازی Mortal Kombat 3 توسط استریمر شیلیایی شکسته شد

توسط محسن شجاعی در ۲۸ دی ۱۳۹۸ , ۲۲:۱۴

استریمر شیلیایی با شکستن رکورد اسپیدران بازی Mortal Kombat 3 موفق به کسب جایگاه معتبری میان جامعه کاربران مورتال کامبت شده‌است.
برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای بازی، در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

استریمر شیلیایی، Parallax برای ثبت رکورد جدید، نزدیک به چهار ساعت مشغول به تلاش بی وقفه بوده‌است. هرچند ملاک‌های قضاوت درباره اسپیدران بازی Mortal Kombat 3 به طور دقیق مشخص نیست اما، رسم میان بازیکنان بر تمام کردن حالت آرکید بازی در برج “Master” با کاراکتر دلخواه است. رکورد قبلی اسپیدران بازی چهار دقیقه و سی و هفت ثانیه بوده‌است و حال Parallax رکورد ۴ دقیقه و ۳۴ ثانیه را از خود به جا گذاشته‌است. ثانیه شمار از زمانی آغاز به کار می‌کند که برج مورد نظر انتخاب شود و زمانی می‌ایستد که شاو کان شکست بخورد. Parallax با شخصیت Kabal به طور دقیق بازی در مدت چهار دقیقه و سی و چهار ثانیه و شصت و شش صدم ثانیه به اتمام رسانده‌است.

استراتژی ثبت رکورد اسپیدران در نگاه اول به شدت ساده جلوه ‌می‌کند، شاید هم به این دلیل است که Parallax آن را به خوبی اجرا می‌کند. به طوری باید اولین ضربه را به حریف وارد کرد و پس از پشت سر هم از ضربه high punch استفاده کرد تا اینکه نوار سلامتی حریف به پایان برسد.
البته این شیوه تنها در ظاهر آسان است و مسلما Parallax به خوبی روی Mortal Kombat 3 مسلط است. وی در نبرد پایانی کمبوهای جذاب و حرفه‌ای را به شاو کان وارد می‌کند و همچنین پیش‌بینی حرکات هوش مصنوعی ابدا کار آسانی نیست اما، این استریمر شیلیایی به خوبی از پس آن برمی‌آید.

اگر شما از طرفداران ژانر مبارزه‌ای و مجموعه مورتال کامبت هستید می‌توانید نقد و بررسی آخرین نسخه این مجموعه را از اینجا مطالعه نمایید. شما می‌توانید ویدیوی ثبت رکورد اسپیدران بازی Mortal Kombat 3 را از اینجا تماشا نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: