بنیان-گذار-استودیوی-Quantic-Dream

بنیان گذار استودیوی Quantic Dream سوپرایزهای بزرگی برای سال ۲۰۲۰ دارد

توسط بهنام میرزائی در ۲۸ دی ۱۳۹۸ , ۱۷:۵۳

بنیان گذار استودیوی Quantic Dream از ادامه روند این استودیوی فرانسوی در سال ۲۰۲۰ می‌گوید و گویا آن‌ها قصد دارند که پرکاری‌شان در سال گذشته را همچنان ادامه داده و کار روی بازی‌های بزرگ‌شان را ادامه دهند. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، ۲۰۱۹ سال پرکاری برای استودیوی فرانسوی کوانتیک دریم (Quantic Dream) بود، جایی که بعد از سال‌ها همکاری انحصاری با سونی، در نهایت تبدیل بهیک استودیوی مولتی پلتفرم شد و حتی بسیاری از بازی‌های آن‌ها برای PC عرضه شد. حال به‌نظر می‌رسد که سال بزرگ دیگری برای این استودیو در راه است.

دیوید کیج بنیان‌گذار استودیوی Quantic Dream اخیرا در توئیتر خود پستی حاوی پیام‌هایی از سال‌های گذشته منتشر کرده است. در این پیام‌ها به سال ۲۰۲۰ به‌عنوان یک سال هیجان‌انگیز برای استودیو همانند سال ۲۰۱۹، اشاره شده است و گویا آن‌ها سوپرایزهای زیادی برای این سال خواهند داشت.

سال گذشته استودیوی Quantic Dream سرمایه بسیاری را از NetEase دریافت کرد، که از آن برای تبدیل شدن به استودیوی چند مجموعه‌ای و مولتی پلتفرم استفاده کردند و شاید در ادامه هم برنامه‌ای برای تبدیل شدن به استودیوی third party داشته باشند. دیوید کیج در جولای سال ۲۰۱۹ تائید کرد که روی چند عنوان کار می‌کند. او بارها هم اعلام کرد که علاقه بسیاری برای کار روی بازی‌های کوتاه دارد. به‌همین ترتیب قبلا هم در ژانویه ۲۰۱۹ تائید کرده بودند که به‌صورت جدی روی یک موتور جدید برای بازی‌های آینده‌شان کار می‌کنند.

اخیرا بازی‌های بزرگ استودیوی Quantic Dream یعنی Heavy Rain، Beyond: Two Souls و Detroit: Become Human برای پلتفرم PC عرضه شده‌اند. نظرات خود را در مورد بنیان گذار استودیوی Quantic Dream با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید سال ۲۰۲۰ می‌توانیم منتظر اثر بزرگی از دیوید کیج و همکارانش باشیم؟ در بخش کامنت‌ها از تجربه آخرین بازی این استودیو یعنی دیترویت برای ما بگویید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: