میزان فروش بازی Subnautica

میزان فروش بازی Subnautica تاکنون به بیش از ۵ میلیون نسخه رسیده است

توسط محمد اسفندیار در ۲۷ دی ۱۳۹۸ , ۱۸:۱۶

اثر تحسین شده‌ی استودیوی آن‌نون ورلدز اینترتینمنت (Unknown Worlds Entertainment) به تازگی به دستاورد جدیدی در زمینه‌ی میزان فروش بازی Subnautica رسیده است.همراه دنیای بازی باشید.

میزان فروش بازی Subnautica که پس از سپری کردن سه سال در بخش دسترسی زودهنگام، در سال ۲۰۱۸ به صورت کامل منتشر شد، حالا به بیش از ۵ میلیون نسخه برروی تمام پلتفرم‌ها رسیده است.

این استودیوی مستقل در طی گفتگویی با وب‌سایت GameIndustry، تائید کرد که بازی Subnautica تاکنون ۵/۲۳ میلیون نسخه برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، استیم و فروشگاه اپیک گیمز فروش داشته است. در نظر داشته باشید که این رقم شامل تعداد دانلود‌های رایگان این عنوان نمی‌شود. برای مثال، Subnautica در مارس ۲۰۱۹ برای دو هفته به صورت رایگان برروی فروشگاه اپیک گیمز قرار داشت که این موضوع باعث شد تا بازی بیش از ۴/۵ میلیون دفعه دانلود شود.

بازی Subnautica هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.شما در این بازی نقش یک غواص را برعهده دارید و باید با در دست گرفتن کنترل او، دنیای پهناور زیر آب را جستجو کنید. ماجراجویی‌های شما قطعاً با خطرات و مشکلاتی نیز همراه است که باید با آن‌ها روبه‌رو شوید، این در حالی است که دنباله‌ی این عنوان با نام Subnautica: Below Zero در دست ساخت بوده و از سال گذشته وارد دسترسی زودهنگام شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: