Horizon Zero Dawn,بازی Horizon Zero Dawn برای رایانه‌های شخصی

شایعه:بازی Horizon Zero Dawn برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

توسط محسن شجاعی در ۲۷ دی ۱۳۹۸ , ۱۷:۲۳

بر اساس شایعاتی که مجددا تقویت شده‌اند، بازی Horizon Zero Dawn برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. برای اطلاع از جدید‌ترین اخبار گیم، با دنیای بازی همراه باشید.

طبق گزارشی که وبسایت Kotaku منتشر کرده، طی اقدامی بی سابقه و غیر قابل پیش بینی یکی از عناوین فرست پارتی سونی، یعنی بازی Horizon Zero Dawn برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. گزارشگر kotaku مدعی است این خبر را از منابعی معتبری شنیده که “از برنامه‌ریزی‌های سونی آگاه” هستند. شایعه جدید در تایید شایعات ماه گذشته هستند که آن‌ها نیز توسط گزارشگر kotaku، آقای جیسون شریر (Jason Schreier) مطرح شده بودند.

در گزارش آقای شریر هیچ اشاره‌ای به تاریخ دقیق عرضه بازی نشده‌است اما، طبق ادعا گزارش، بازی در هر دو فروشگاه استیم و اپیک گیمز استور عرضه خواهد شد. همچنین انتظار می‌رود سونی نسخه Complete Edition که شامل بسته الحاقی The Frozen Wilds هست را عرضه کند، هر چند که این موضوع در گزارش تایید نشده‌است.

هرچند که پیش از این تایید شد عناوینی که هزینه ساخت و نشر آن‌ها توسط سونی پرداخت شده مانند بازی‌های Quantic Dreams و یا بازی Death Stranding برای PC عرضه خواهند شد اما، هر دو گروه بازی‌ها توسط استودیو‌های مستقل ساخته شده‌اند. این در حالی است که گوریلا گیمز (Guerrilla Games) یکی از استودیوهای فرست پارتی سونی است. در صورتی که این شایعه صحت داشته باشد، می‌توان اینگونه برداشت کرد که سونی قصد دارد سیاست‌های خود درباره پلتفرم PC را تغییر دهد.

بازی Horizon Zero Dawn اکنون برای PS4 در دسترس است. این بازی در فوریه ۲۰۱۹ از آمار فروش ده میلیون نسخه‌ای عبور کرد. اخیرا گوریلا گیمز جهت توسعه نسخه دوم این عنوان، افراد با تخصص‌های گوناگون را استخدام کرد. پیش بینی می‌شود Horizon Zero Dawn 2 یکی از عناوین انحصاری هنگام عرضه کنسول پلی استیشن ۵ باشد.

شما درباره این شایعه چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را با دنیای بازی در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: