رویداد-جدید-بازی-Crash-Team-Racing-Nitro-Fueled

تماشا کنید: رویداد جدید بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled از امروز آغاز می‌شود

توسط بهنام میرزائی در ۲۷ دی ۱۳۹۸ , ۱۳:۱۲

رویداد جدید بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled از امروز تا اواخر ماه آینده فعال خواهد شد و طبق معمول شاهد اضافه شدن مسیر، شخصیت‌ و آیتم‌های تزئینی جدید به بازی هستیم. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، رویداد جایزه بزرگ جدید بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled از امروز آغاز خواهد شد و تمرکز اصلی در ابتدا روی جاده محبوب مدمکس خواهد بود. این رویداد که The Rustland Grand Prix نام دارد، تا ۲۷ بهمن (۱۶ فوریه) فعال خواهد بود و مسیر مگا-میکس مینیا هم به آن اضافه می‌شود. تریلر مخصوص این رویداد را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

شخصیت جدیدی در مگا-میکس اضافه شده است، که یک جهش‌یافته ترکیب‌ یافته از دکتر جین، تینی تایگر و Dingodile است. ۳ ماشین کارتی جدید هم به‌ّمراه اسکین‌های جدید Rustland، رنگ‌ها، برچسب‌ها و تایرها به بازی اضافه شده است. درنهایت کسانی که در پایان این جایزه بزرگ بتوانند جز ۵ درصد اول جدول جهانی باشند، یک ماشین کارتی قهرمانی و یک برچسب ویژه دریافت خواهند کرد.

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled هم‌اکنون برای پلتفرم‌های نینتندو سوئیچ، پلی‌استیشن ۴ و PC در دسترس است. تابه‌حال تعدادی جایزه بزرگ برای این بازی برگزار شده است و هرکدام مسیر، کاراکتر و آیتم‌های تزئینی را به بازی اضافه کرده است. در حالی که هم‌اکنون به‌نظر نمی‌رسد بازی جدیدی از این مجموعه در کار باشد، اما شایعاتی نشان می‌دهد که اکتیویژن در حال کار روی عنوان جدیدی از کرش بندیکوت است. جزئیات بیشتری از صحت و سقم این شایعه طی ماه‌های آینده ارائه خواهد شد.

نظرات خود را در مورد رویداد جدید بازی کرش تیم ریسینگ با ما درمیان گذارید. اگر در رویدادهای قبلی شرکت کرده‌اید، تجربه و رتبه خود را با ما به‌اشتراک گذارید. فکر می‌کنید شایعات در مورد بازی جدید این مجموعه تا چه حدی می‌تواند صحت داشته باشد. در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: