تاخیر-بازی-Cyberpunk-2077

بازی Cyberpunk 2077 پنج ماه تاخیر خورد

توسط بهنام میرزائی در ۲۷ دی ۱۳۹۸ , ۱۲:۳۷

شاید تاخیر بازی Cyberpunk 2077 بدترین خبری بود که می‌توانستیم بشنویم، اما این خبر حقیقت دارد و روزهای آخر تابستان ۹۹ جدیدترین تاریخی است که باید برای تجربه بازی به‌انتظار بنشینیم. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، همچنان فصل تاخیر بازی‌ها را سپری می‌کنیم و بازی Cyberpunk 2077 سی دی پراجکت رد جدیدترین نامی است که به گوش می‌رسد. توسعه دهنده بازی اعلام کرد که تاریخ انتشار بازی از ۲۸ فروردین ۹۹ به ۲۷ شهریور (۱۷ سپتامبر) تاخیر خورده است. مشابه دلیلی که برای تاخیر بازی‌های Final Fantasy 7 Remake و Marvel’s Avengers ذکر شده است، دلیل این تاخیر هم فرصت بیشتر برای ارائه یک تجربه عالی عنوان شده است.

مارسین ایوینسکی بنیان‌گذار و آدام بدوفسکی رئیس استودیو در بیانیه رسمی خود در توئیتر اعلام کردند که «ما هم‌اکنون در مرحله‌ای هستیم که بازی کامل شده و قابل بازی است، اما هنوز کار برای کامل شدن دارد. شهر نایت سیتی عظیم و پر از داستان است، محتوا و مکان‌هایی که ارائه می‌کنیم بسیار بالا است، اما باتوجه به مقیاس و پیچیدگی تمام این عناصر ما به‌زمان بیشتری نیاز داریم تا کارهای مربوط به تست بازی، تعمیر باگ‌ها و بازبینی نهایی را انجام دهیم».

توسعه دهنده بازی در نظر دارد که Cyberpunk 2077 مهم‌ترین دستاورد این نسل لقب بگیرد و احساس می‌کند که به‌تعویق انداختن آن کمک می‌کند که تکمیل شود. به‌روزرسانی‌های متعدد در طول این بازه تاخیر ارائه خواهد شد. با اینکه بازیکنان بارها با چنین تاخیرهای ناگهانی روبرو شده‌اند، به‌نظر می‌رسد که این آخرین مورد خواهد بود.

از همه‌ی این‌ها گذشته، استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Projekt RED) در طول سال گذشته در مورد پیچیدگی‌های بازی صحبت کرده است. حتی بعد از اینکه تاریخ انتشار بازی در E3 2019 مشخص شد، استودیو فاش کرد که این تاریخ آن‌ها را زیر فشار زیادی برای تحویل به‌موقع بازی می‌برد. اگر چه این تاخیر به‌معنی صبر بیشتر طرفداران برای تجربه یک نقش آفرینی حماسی است، اما می‌توان امیدوار بود که در تاریخ مقرر بتوانیم اثری امیدوارکننده را داشته باشیم.

بازی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون برای پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و PC در حال توسعه است. با این حال این احتمال وجود دارد که بعدا برای ایکس باکس سریز ایکس و پلی‌استیشن ۵ هم منتشر شود.

نظرات خود را در مورد تاخیر بازی Cyberpunk 2077 با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: